Úspory.cz >> Ceny energií >> Dodavatelé plynu >> Quantum, a.s.

Ušetřete tisíce korun za plyn!

Nikdy nebyla tak vhodná doba na změnu dodavatele Chci platit méně za plyn

Vše za Vás ZDARMA zařídíme

Quantum, a.s.

Jedním z největších importérů plynových zásobníků ohřívačů vody v České republice je společnost Quantum, a.s. Tato firma ale nenabízí pouze prodej těchto zásobníků. Zabývá se i celou řadou dalších činností, jež jsou z hlediska zájemců o dodávky plynu opravdu výhodné. Momentálně je schopna společnost Quantum, a.s. nabídnout distribuci plynu spojenou třeba s realizací různých staveb. Samozřejmostí je u této společnosti i komplexní servis, jež je s touto problematikou jakkoli spjat. Podívejme se tedy poněkud podrobněji na to, jaké služby společnost Quantum, a.s. nabízí. O tom, že je jich celá řada, se následně přesvědčíme.

Efektivní ohřev vody a vytápění

Vytápění jakékoli nemovitosti je v drtivé většina spjatou s ohřevem plynu. Společnost Quantum, a.s. se zabývá prodejem plynových zásobníků ohřívačů vody ze Spojených států amerických již od roku 1993. Zásobníky jsou prodávány právě pod značkou Quantum. K dispozici jsou ale u této společnosti i solární systémy a v neposlední řadě i kondenzační kotle, jež dokážou zásobovat teplem jak domácnosti, tak i větší výrobní prostory.

Stavba plynovodů u Quantum, a.s.

Jedním z předmětů činnosti Quantum, a.s. je mimo jiné i stavba plynovodů. Quantum, a.s. dokáže profesionálně postavit jednak samotné plynovody a jednak i regulační stanice plynu. Možnost využít i rekonstrukci stávající stanice plynu je samozřejmostí. Jinak se ale také Quantum, a.s. zabývá výstavbou a realizací plynovodů. V neposlední řadě nelze zapomenout ani na distribuci plynu touto společností. Ostatně na ceny plynu se můžete podívat na uspory.cz, kde si ceny pečlivě můžete porovnat.

Distribuce plynu u Quantum, a.s.

Poměrně důležitou činností Quantum, a.s. je i distribuce plynu. Licence od Energetického regulačního úřadu opravňuje tuto společnost dodávat plyn koncovým zákazníkům. Distribuce plynu je u Quantum, a.s. nadstandardní ve všech ohledech. Typická je třeba cena plynu, již si můžete ověřit na webu uspory.cz.

Chci platit méně za plyn