Úspory.cz >> Ceny energií >> Dodavatelé plynu >> Severomoravská plynárenská, a.s.

Ušetřete tisíce korun za plyn!

Nikdy nebyla tak vhodná doba na změnu dodavatele Chci platit méně za plyn

Vše za Vás ZDARMA zařídíme

Severomoravská plynárenská, a.s.

Severomoravská plynárenská, a.s. není samostatnou společností, ale jedná se o součást velkého energetického giganta působícího v Evropě RWE. Ten představuje jednu z největších firem dodávajících plyna elektrickou energii nejen domácnostem, ale i soukromým subjektům a státním organizacím. V České republice v současnosti najdeme hned 17 menších odnoží RWE. Tyto společnosti fungují pod hlavičkou RWE a zabývají se různými odvětvími týkajícími se právě distribuce elektrické energie anebo plynu. Jednou z nich je právě Severomoravská plynárenská, a.s.

Čím se zabývá Severomoravská plynárenská, a.s.?

Hlavním předmětem podnikání společnosti Severomoravská plynárenská, a.s. je pochopitelně prodej zemního plynu a elektrické energie. Typická je tato společnost zejména polem své působnosti. Nejedná se o dodavatele zmiňovaných energií po celém území České republiky, ale o dodavatele s relativně lokální působností. Najdeme jej především v Moravskoslezském, Olomouckém a Zlínském kraji. Tady se řadí mezi nejsilnější hráče na polis energií. Ostatně potvrdí to i mnozí lidé, kteří dostávají plyn anebo elektrickou energii právě od společnosti Severomoravská plynárenská, a.s.

Zemní plyn od Severomoravské plynárenské

Dodávky zemního plynu od Severomoravské plynárenské jsou jednak spolehlivé a jednak se můžete jako zákazníci spolehnout na velmi solidní ceny, za které plyn dostanete. Ostatně při srovnání na webu uspory.cz se dostanete k tomu, že cena je opravdu v porovnání s ostatními společnostmi poměrně nízká a nebude tak problém si plyn od této společnosti objednat. Rozhodně není od věci provést porovnání a pak se třeba pro tohoto známého dodavatele plynu rozhodnout.

Elektřina Severomoravské plynárenské

Severomoravská plynárenská, a.s. dodává ale i elektrickou energii. Přímo do jejího regionu spadá území distribuce ČEZ. Vybrat si budete moci i u této společnosti z celé řady tarifů, jež vám určitě padnou přímo na míru. Na uspory.cz si můžete najít i aktuální ceny anergie dodávané právě touto společností.

Chci platit méně za plyn