Úspory.cz >> Ceny energií >> Dodavatelé plynu >> Východočeská plynárenská, a.s.

Ušetřete tisíce korun za plyn!

Nikdy nebyla tak vhodná doba na změnu dodavatele Chci platit méně za plyn

Vše za Vás ZDARMA zařídíme

Východočeská plynárenská, a.s.

Jednou z nejznámějších tuzemských společností zabývající se distribucí plynu je Východočeská plynárenská, a.s. Tato firmě je prakticky dceřinou společností velké skupiny RWE, jež se zabývá jak prodejem a distribucí plynu, tak i elektrické energie. Spolu s dalšími 17 dceřinými společnostmi tvoří kompaktní velmi úspěšný celek. Východočeská plynárenská, Severomoravská a Jihomoravská plynárenská a RWE Energie dokážou uspokojit požadavky více než 2 milionů klientů v České republice.

Tradice východočeského plynárenství

Východočeská plynárenská, a.s. navazuje na dlouholetou a hlubokou tradici plynárenství ve Východočeském kraji. Ke vzniku této společnosti došlo v roce 2004, kdy se privatizoval Český plynárenský podnik, jenž mimo jiné působil i v oblastech, jež v má v kompetenci současná Východočeská plynárenská, a.s. Zemní plyn a elektrickou energii poskytuje zákazníkům v oblastech Pardubického kraje, kraje Královéhradeckého a také bývalého okresu Havlíčkův Brod a okresu Semily.

Zemní plyn od Východočeské plynárenské

I díky faktu, že je Východočeská plynárenská, a.s. součástí velké skupiny RWE, nabízí skvělé služby se vším všudy. Není tak problém spolehnout se například na maximálně bezpečné dodávky plynu a také na klientskou péči, jež zdaleka přesahuje standard jiných společností nabízejících stejné anebo podobné služby. Velmi výhodné je u této společnosti mimo jiné i cena za plyn. Za měrnou jednotku tak můžete zaplatit mnohem méně. Po porovnání na uspory.cz se tento fakt může jednoznačně projevit ihned.

Porovnejte si ceny zemního plynu

Porovnání cen zemního plynu určitě stojí za to, a to i v tom ohledu, že je úplně zdarma. Na webu uspory.cz není problém takto ceny porovnat a pak budete jasně vědět, jestli se vám z hlediska dodávek plynu vyplatí Východočeská plynárenská, a.s. nebo některý jiný dodavatel zemního plynu. Cena je rozhodujícím faktorem při výběru, takže je nutné si na ni dát opravdový pozor.

Chci platit méně za plyn