Úspory.cz >> Ceny energií >> Dodavatelé plynu >> Západomoravská energetická, s.r.o.

Ušetřete tisíce korun za plyn!

Nikdy nebyla tak vhodná doba na změnu dodavatele Chci platit méně za plyn

Vše za Vás ZDARMA zařídíme

Západomoravská energetická, s.r.o.

Mezi nejznámější dodavatele energie na Moravě se řadí Západomoravská energetická, s.r.o. Tato společnost je považována za tradičního hráče na energetickém poli již několik let. O tomto faktu hovoří i poměrně bohatá a dlouholetá historie této společnosti. Na tuzemský energetický trh ostatně vstoupila již v roce 2005. Tehdy byla Západomoravská energetická, s.r.o. nedílnou součástí velké společnosti EUronest. Se zemním plynem začala Západomoravská energetická, s.r.o. obchodovat v roce 2009. Ceny elektrické energie nabízela tato společnost ve srovnání s konkurencí nižší již od počátku svého fungování na českém energetickém trhu.

Hlavní činnost Západomoravské energetické, s.r.o.

V současné době je Západomoravská energetická, s.r.o. součástí velké skupiny Zame, která obchoduje jak s elektrickou energií, tak i s plynem. Děje se tak na základě udělení licence Energetického regulačního úřadu. Samozřejmostí je u této společnosti také provozování několika distribučních soustav. Ty jsou spravovány kompletně právě Západomoravskou energetickou, s.r.o. Na některé z nich se tedy soustředíme poněkud podrobněji.

Západomoravská energetická jako provozovatel distribučních soustav

Jak již bylo řečeno, Západomoravská energetická, s.r.o. je mimo jiné i provozovatelem distribučních soustav. Konkrétně se jedná například o bytové komplexy Hliniště ve Velkém Meziříčí anebo o bytový komplex Klášterní dvůr v Rajhradu. Zapomenout přitom nelze ani na průmyslové areály. Jsou jimi třeba průmyslový areál společnosti Tilia v Měříně, anebo areál BDS ve velké Bíteši. Distribuci řeší ale tato společnosti i v mnohých dalších komplexech. Cena energie je poměrně nízká, o čemž se ostatně můžete přesvědčit i v porovnávači cen na webu uspory.cz.

Co všechno pojímá činnost Západomoravské energetické, s.r.o.

Mimo dodávky elektrické energie a plynu nabízí Západomoravská energetická, s.r.o. ještě celou řadu dalších služeb. Jmenovat bychom mohli například projekci elektrických zařízení anebo montáž, opravy a revizní služby u konkrétních elektrických zařízení. Důležitá je pro tuto společnost vždy cena energie. Na webu uspory.cz si ostatně můžete přímo najít i ceny energie od této společnosti a porovnat je s konkurencí.

Chci platit méně za plyn