Úspory.cz >> Finanční subjekty >> Asociace českých stavebních spořitelen (AČSS)

Asociace českých stavebních spořitelen (AČSS)

Na vzniku Asociace českých stavebních spořitelen se podílelo všech 6 stavebních spořitelen působících na českém trhu a stalo se tak 29. června 2000.

Asociace byla založena za účelem ochrany a podpory společných zájmů stavebních spořitelen, které na českém trhu působí. Založení Asociace českých stavebních spořitelen navázalo na již několikaletou spolupráci jednotlivých členů, kteří se tak snažili prosazovat společné cíle o problematice bydlení a jeho financování.

Od roku 2008 netvoří 6 členů, ale 5 členů díky fůzi dvou z nich. Mezi členy patří Českomoravská stavební spořitelna a. s., Stavební spořitelna České spořitelny a. s., Modrá pyramida stavební spořitelna a.s., Raiffeisen stavební spořitelna a.s., Wüstenrot - stavební spořitelna a.s. Asociace českých stavebních spořitelen se od doby svého založení stále vyvíjí a zdokonaluje.

V dnešní době se u AČSS setkáváme s velice profesionálním přístupem, což se odráží i ve změně její organizační struktury z roku 2005 (volené orgány, právní subjektivita).

Pobočka Praha

  • Adresa:
    Vodičkova 30
    110 00 Praha 1
  • Kontakt:
    Tel.: +420 224 422 093