Úspory.cz >> Finanční subjekty >> Českomoravská stavební spořitelna (ČMSS)

Českomoravská stavební spořitelna (ČMSS)

Jedná se o největší stavební spořitelnu v České republice. Známá jako spoření s Liškou. Na českém trhu působí od roku 1993 a spadá pod skupinu ČSOB (kombinace značek ČSOB, Era, Poštovní spořitelna, Hypoteční banka a ČMSS). ČSOB je majoritním vlastníkem akcií ČMSS (55%).

Českomoravská stavební spořitelna, kterou si lidé pojmenovali podle maskota Lišky, který ji už celých 20 let doprovází, má na kontě již 5,6 milionu uzavřených smluv o stavebním spoření a přes milion poskytnutých úvěrů na bydlení. V případě poradenství zde najdeme více než 2000 renomovaných finančních poradců.

Kvalitní servis, široká produktová nabídka a výkonná a dostupná obchodní síť je základním stavebním kamenem. Široká síť finančních poradců a zázemí jejích vlastníků: jedné z nejvýznamnějších českých bank Československá obchodní banka, a.s. a největší německá stavební spořitelna Bausparkasse Schwäbisch Hall AG, dodávají Lišce status dlouhodobě nejvýkonnější a nejvyhledávanější stavební spořitelny.

Samozřejmostí je členství v Asociaci českých stavebních spořitelen. Českomoravská stavební spořitelna se stala od 1. září 2014 členem platformy Byznys pro společnost, největší odborné organizace zaměřené na šíření principů CSR (společenská odpovědnost) a udržitelné podnikání v České republice.


Pobočka - Praha

 • Adresa:
  Vinohradská 3218/169
  100 17 Praha 10
 • Kontakt:
  Tel.: +420 225 225 225
 • Otevírací doba pobočky:
  Po,Út,Čt: 8-17
  St: 8-18
  Pá: 8-16