Úspory.cz >> Finanční subjekty >> ALD Automotive s.r.o.

ALD Automotive s.r.o.

Leasingová společnost ALD Automotive provozuje svoji činnost v České republice od roku 2002 a ve svém oboru se řadí mezi tři největší firmy na trhu.

Globálně působí ALD Automotive ve 37 zemích, kde spravuje přes 1 000 000 vozidel a je součástí silné finanční skupiny Société Générale, to upevňuje její pozici na trhu.

Zaměření společnosti je především na operativní leasing pro osobní a užitkové automobily, kde se řadí mezi přední světové poskytovatele. Leasingové produkty pro své zákazníky nabízí bez ohledu na počet jejich vozidel. ALD Automotive má svoji klientelu jak mezi menšími živnostníky, tak i mezi velkými korporacemi a to i na globální úrovni.

Mezi klíčové produkty společnosti patří Full-Service leasing ALL INCLUSIVE. Další služby zajišťují klientům maximální komfort a to včetně pick-up servisu, asistenční služby v případě poruchy i nehody, GPS monitoringu pohybu vozidel či on-line reportingu.

Centrála ALD Automotive se nachází v Praze 10 a další pobočky můžeme najít v Brně, Ostravě, Českých Budějovicích, Plzni a Hradci Králové.

Pobočka Praha

 • Adresa:
  U Stavoservisu 527/1
  108 00 Praha
 • Kontakt:
  Tel.: +420 955 525 000
 • Otevírací doba pobočky:
  Po-Pá: 8-17