Úspory.cz >> Finanční subjekty >> Modrá pyramida stavební spořitelna

Modrá pyramida stavební spořitelna

Bankovní společnost, která zahájila svoji činnost roku 1993, tehdy pod názvem Všeobecná stavební spořitelna a.s. V letech 2005 a 2006 dochází k přejmenování společnosti na Modrá pyramida stavební spořitelna a.s. a výhradním akcionářem se stává Komerční banka.

Dnes se Modrá pyramida prezentuje jako moderní dynamická společnost. Kromě tradičního stavebního spoření poskytuje rozšířenou nabídku v podobě úvěrů na bydlení a řadu pojišťovacích produktů. Z čistě stavební spořitelny se stala universálním poskytovatelem finančních služeb.

Za svoji činnost na českém trhu získala Modrá pyramida již mnoho ocenění. Jako jediná z finančních institucí v historii České republiky získala šestkrát za sebou nejvyšší ocenění v soutěži Banka roku. Několik jejích produktů uspělo v soutěži Zlatá koruna a v kategoriích inovátor za produkt Moudré spoření či Rychloúvěr.

Modrá pyramida je člen Asociace českých stavebních spořitelen, jedná se tedy o ověřenou a důvěryhodnou společnost. Zakládá si na klientském servise, který je na profesionální úrovni. Ten je dostupný ve více než 200 poradenských centrech po celé České republice. Kromě finančního poradenství je v nabídce i vypracování finančního plánu. Poskytuje výhodný způsob spoření podporovaný státem a mnoho dalších finančních produktů.


Pobočka Praha

  • Adresa:
    Bělehradská 128/222
    120 21 Praha 2
  • Kontakt:
    Tel.: +420 222 824 111