Úspory.cz >> Finanční subjekty >> Raiffeisen stavební spořitelna

Raiffeisen stavební spořitelna

Jedná se vůbec o první stavební spořitelnu v České republice. Svoji činnost zahájila v roce 1993 jako AR stavební spořitelna. Od roku 1998 se spořitelna stala součástí finanční skupiny Raiffeisen (skupinu tvoří - Raiffeisenbank, pojišťovna UNIQA a Raiffeisen Leasing).

Pro Raiffeisen je na prvním místě důvěra a spokojenost klientů. Mimo stavebního spoření, úvěrů na bydlení a komplexního finančního poradenství najdeme v nabídce rozmanitou škálu finančních produktů. V produktové nabídce pravidelně doplňuje nové finanční produkty a ty stávající dále inovuje.

Mimo pečlivě sestavenou nabídkou finančních produktů si Raiffeisen zakládá na rozvoji znalostí a dovedností svých finančních poradců, kteří vám pomohou s řešením vašich potřeb v oblasti lepšího bydlení či ve finančním zajištění.

Raiffeisen je držitelem několika významných ocenění ve Zlaté koruně, Nejlepší bankovní web roku nebo Banka roku. Výjimkou není ani členství v Asociaci českých stavebních spořitelen. To vše jsou aspekty dobrého renomé a důvěry veřejnosti.


Sídlo

 • Adresa:
  Koněvova 2747/99
  130 45 Praha 3
 • Kontakt:
  Tel.: 800 11 22 11
  Email: rsts@rsts.cz
 • Otevírací doba pobočky:
  Po-Čt: 10:00 - 18:00
  Pá: 10:00 - 16:30