Úspory.cz >> UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
ve spolupraci s

Otevíráme pro vás Srovnejto.cz za 5

Na zabezpečené stránce vám srovnáme nabídky hypoték.

Přejít hned

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.

Celým jménem UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. začala na českém území nabízet své služby v roce 2007. Vzniká fůzí dvou samostatně působících bankovních institucí HVB Bank a Živnostenské banky. Banka je součástí finanční skupiny UniCreditGroup, která působí ve 22 zemích, má přes 40 mil. klientů, přibližně 10 tisíc poboček a 170 tisíc zaměstnanců. V regionu střední a východní Evropy disponuje UniCredit Bank největší mezinárodní sítí. V České republice má UniCredit Bank okolo 1600 zaměstnanců a zhruba kolem 60 poboček.

Produkty a služby UniCredit Bank

Produkty UniCredit Bank jsou tradičně rozděleny do několika skupin, podle statusu subjektu, kterému služby nabízí. Skupiny jsou rozděleny na občany, podnikatele a menší firmy, svobodná povolání, firmy a veřejný sektor a private banking. Zajímavou skupinou je skupina svobodná povolaní, ve kterém se UniCredit Bank zaměřuje na lékaře, advokáty, notáře. Tedy povolaní, která jsou vyjmuta z Živnostenského zákona. Další netradiční službou je tzv. art banking. Jedná se o službu klienty Privátního bankovnictví, kterým UniCredit Bank nabízí poradenství v oblasti služeb.

Každé ze skupin pak dále nabízí standardní nabídku služeb. Klienti UniCredit Bank mohou mít běžný nebo termínovaný účet, mohou si žádat o úvěr nebo hypotéku, mohou spořit nebo investovat a používat debetní a kreditní karty.

V oblasti půjček nabízí UniCredit taktéž celou paletu produktů. Zajímavou půjčkou je spotřebitelský úvěr PRESTO půjčka. Jedná se o neúčelovou od 30 tis. Kč do půl milionu. Výhodou je možnost předčasného splacení celé půjčky nebo její části bez poplatku a možnost odložit splátku. Velmi zajímavá je také nízká úroková sazba. Např. při půjčce 150 000,-- při době splatnosti jednoho roku je úroková sazba (p.a.) pouze 5,9 %.

UniCredit dále nabízí studentské půjčky, možnost čerpání kontokorentu a několik typů hypotečních úvěrů. Hlavní výhodou tolika typů hypotečních úvěrů je, že klient si tak doopravdy může vybrat úvěr podle svých potřeb a možností.