\
Úspory.cz >> Hypotéky >> Hypotéka bez doložení příjmu online

Získejte výhodnou hypotéku ...

... a vyřešte své bydlení jednou provždy! Chci výhodnou hypotéku

Zajistíme nejnižší úrokové sazby.

Bezplatná konzultace se SPECIALISTOU

Hypotéka bez doložení příjmu online

Poskytovatelé hypoték od žadatelů požadují téměř vždy doložení pravidelného příjmu a jeho výše. Je to pro ně hlavní a zásadní informace o tom, zda má žadatel o hypotéku dostatek prostředků ke splácení vysokých měsíčních splátek. Ale co když žadatel nechce bance sdělit, kolik vydělává? Existuje řešení? Řešením je hypotéka bez dokládání příjmu, v jejímž případě poskytovatel nepožaduje potvrzení o příjmu od zaměstnavatele ani daňové přiznání.

 

Kdo hypotéky bez dokládání příjmu poskytuje?

Hypotéky bez dokládání příjmu poskytují zejména nebankovní společnosti, které ke svým klientům přistupují méně přísně, než činí banky. Nebankovní společnosti tak mnohem častěji nepožadují dokládání příjmu a vystačí si s čestným prohlášením o příjmech. Také některé banky nabízí hypotéky bez dokládání příjmu, ale jejich podmínky je vhodné si předem zjistit.

 

Jak se liší podmínky

Podmínky hypotéky bez dokládání příjmu budou logicky odlišné. Poskytovatel hypotéky nemá přehled o skutečných příjmech a tím se vystavuje vyššímu riziku. Proto jsou tyto hypotéky nabízeny obvykle maximálně do výše 50 procent zástavní hodnoty nemovitosti a úroková sazba bývá vyšší, než je tomu u hypotéky s dokládáním příjmu.

Chci výhodnou hypotéku