\
Úspory.cz >> Hypotéky >> Hypotéka na bydlení

Získejte výhodnou hypotéku ...

... a vyřešte své bydlení jednou provždy! Chci výhodnou hypotéku

Zajistíme nejnižší úrokové sazby.

Bezplatná konzultace se SPECIALISTOU

Hypotéka na bydlení

Nechcete již dále platit cizím lidem za bydlení? Pořiďte si vlastní byt či dům! Pokud nyní namítnete, že vlastní byt stojí příliš mnoho peněz, které nemáte, poradíme Vám jedno. Vezměte si hypotéku. Hypotéka je totiž specializovaný dlouhodobý úvěr, který je určený právě k financování vlastního bydlení. Podmínky hypotéky jsou přizpůsobeny odpovídajícím způsobem, a proto jsou hypotéky výhodnější než běžný spotřebitelský úvěr.

 

Široká nabídka hypotečních úvěrů

Hypoteční úvěry dnes nabízí banky i nebankovní společnosti. Díky konkurenčnímu boji si tak můžete vybírat z velmi bohaté nabídky hypotečních úvěrů. Jednotlivé hypotéky se liší nejen jejich výší, ale také výší úrokové sazby, dobou splácení, délkou fixace a také počtem a výší jednotlivých poplatků. Snadno si tak vyberete hypotéku přímo na míru.

 

Hypoteční úvěr na cokoliv

Hypotéku je obvykle možné využít pouze na nákup nemovitosti. Existuje však také typ hypotečního úvěru, který je neúčelový. Je jím tzv. Americká hypotéka. Jednoduše řečeno je to úvěr zajištěný nemovitostí, ale peníze můžete použít na cokoliv. Poskytovatel Americké hypotéky po Vás nebude požadovat doložení využití půjčky. 

Chci výhodnou hypotéku