\
Úspory.cz >> Hypotéky >> Hypotéka na pozemek výhodně a online

Získejte výhodnou hypotéku ...

... a vyřešte své bydlení jednou provždy! Chci výhodnou hypotéku

Zajistíme nejnižší úrokové sazby.

Bezplatná konzultace se SPECIALISTOU

Hypotéka na pozemek výhodně a online

Postavit si vlastní domek je snem mnoha lidí. Splnit si takový sen v dnešní době však není nemožné. Nejen na hotový byt či dům si můžete vzít hypotéku. Hypotéku je možné si vzít také na koupi stavebního pozemku, na kterém si plánujete svůj domek postavit. A i když nemáte nemovitost zatím postavenou, můžete jako zástavu použít právě stavební pozemek. Nejlepší podmínky získáte v případě, že výstavbu domů plánujete téměř okamžitě.

 

Les ani pole si na hypotéku nekoupíte

Podmínkou hypotéky na pozemek je pouze fakt, že vybraný pozemek musí mít statut stavebního pozemku, což je nutné doložit aktuálním výpisem z katastru. To znamená, že hypotéku v žádném případě nedostanete na koupi lesa, polí či vinohradů. Hypotéku je totiž možné využít pouze při koupi pozemku či nemovitosti, kde se bude bydlet.

 

Na co vše lze hypotéku použít

Hypotékou je možné financovat bydlení. To znamená, že nemusí jít pouze o koupi bytu či domu. Hypotéku je možné použít také na koupi stavebního pozemku, na rekonstrukci či renovaci Vaší stávající nemovitosti či na vypořádání majetkových poměrů spojených s nemovitostí. Možné je také všechny uvedené body kombinovat.

Chci výhodnou hypotéku