\
Úspory.cz >> Hypotéky >> Hypotéky pro firmy? Poradíme vám jak ji získat

Získejte výhodnou hypotéku ...

... a vyřešte své bydlení jednou provždy! Chci výhodnou hypotéku

Zajistíme nejnižší úrokové sazby.

Bezplatná konzultace se SPECIALISTOU

Hypotéky pro firmy? Poradíme vám jak ji získat

Chcete koupit nemovitost nebo třeba postavit nové firemní sídlo a potřebujete hypotéku? I pro firmy existuje snadná cesta, jak finanční prostředky na koupi nemovitost získat. Hypotéky už dávno nejsou jen výsadou zaměstnanců s vyššími příjmy. I firmy nyní mohou toto výhodné financování vlastní nemovitosti použít. Hypotéky pro firmy nabízí některé banky i nebankovní instituce a určitě si vyberete, takovou, která vašim plánům co nejlépe vyhovuje.

Na rozdíl od běžné občanské hypotéky je postup sjednání hypotéky pro firmy trochu rozdílný. Zatímco běžným občanům stačí hlavně doložit příjem, firma musí banku přesvědčit o svém finančním zdraví. Proces získání hypotéky pro firmy se proto liší případ od případu. I tak je ale hypotéka pro firmy dobrým zdrojem financí na výstavbu.

Firmy mohou hypotéku například na financování rozšíření svého sídla. Celý proces je trochu složitější, než v případě běžných občanů, i tak se ale vyplatí. Díky nízkým úrokovým sazbám může hypotéka pro firmy konkurovat různým úvěrům určeným pro podnikatele. Vždy je ale v takovém případě pečlivě zvážit všechna pro i proti.

Chci výhodnou hypotéku