\
Úspory.cz >> Hypotéky >> Hypotéky pro OSVČ není problém

Získejte výhodnou hypotéku ...

... a vyřešte své bydlení jednou provždy! Chci výhodnou hypotéku

Zajistíme nejnižší úrokové sazby.

Bezplatná konzultace se SPECIALISTOU

Hypotéky pro OSVČ není problém

Chcete koupit nemovitost a potřebujete hypotéku? I pro samostatně výdělečné osoby existuje snadná cesta, jak finanční prostředky na koupi nemovitost získat. Hypotéky už dávno nejsou jen výsadou zaměstnanců s vyššími příjmy. I drobní podnikatelé nyní mohou bez problémů toto výhodné financování vlastní nemovitosti použít. Hypotéky pro OSVČ nabízí celá řada bank a určitě si vyberete, takovou, která vašim plánům co nejlépe vyhovuje.

Podobně jako v běžných případech i osoba samostatně výdělečně činná musí pro získání hypotéky prokázat svůj příjem. Při procesu žádosti hypotéku pro OSVČ se příjem stanovuje na základě přiznání k dani z příjmu. Ten je pro banku klíčovým dokladem pro stanovení výše hypotéky.

OSVČ se ale musí při žádosti o hypotéku spokojit s méně výhodnými podmínkami než stejně bonitní zaměstnanci – zvlášť pokud využívají pro odpočet nákladů paušálu. V takovém případě je jejich příjem pro banku nižší, než je tomu ve skutečnosti. I tak je ale hypotéka pro OSVČ běžným a výhodným nástrojem financování vlastního bydlení.

Chci výhodnou hypotéku