Úspory.cz >> Levné sms do všech sítí

Volejte a pište až o 70 % levněji

Najdeme pro Vás nejvýhodnější mobilní tarif na míru! Chci platit méně za telefon

Vše za Vás ZDARMA zařídíme

Levné sms do všech sítí

Téměř každý Čech má vlastní mobilní telefon. Někteří jej používají méně, jiní více. Mobilní telefon je součástí běžného života a lidé jej využívají nejen k volání a psaní sms zpráv, ale také k surfování na internetu. Takové telefony nazýváme chytré neboli smart mobilní telefony. 

 

Stále však existují lidé, kteří se mobilními telefony a neustálým připojením k celému světu nechtějí nechat ovlivňovat. A proto je využívají pouze k nutnému volání a k psaní krátkých textových zpráv (tzv. sms). I pro ně je však důležitý vhodně zvolený tarif. TeleUspory.cz nabízí výhodné a levné mobilní tarify na míru i jim.

 

Levné sms od TeleUspory

Virtuální operátor TeleUspory.cz má připravené čtyři různé mobilní tarify od 49 korun do 349 korun měsíčně dle frekvence volání. Píšete hlavně sms zprávy? Pak i pro Vás mají TeleUspory.cz připravený speciální “smskový” tarif. Měsíční paušál je pouze 349 korun a v této částce je zahrnuto 300 volných sms zpráv do všech sítí v České republice. Pokud limit přečerpáte, posíláte sms za výhodnější ceny již od 0,99 korun za jednu sms zprávu.

 
Chci volat levněji
COVID-19