Úspory.cz >> Levné volání

Volejte a pište až o 70 % levněji

Najdeme pro Vás nejvýhodnější mobilní tarif na míru! Chci platit méně za telefon

Vše za Vás ZDARMA zařídíme

Levné volání

Nepatříte mezi zapálené uživatele mobilních telefonů? Máte mobilní telefon pouze pro to, abyste si zavolali v nutných případech a byli na příjmu? Pak právě pro Vás virtuální operátor TeleUspory.cz připravil nejlevnější mobilní tarif za měsíční poplatek 49 korun. Tarif “Na příjmu” je určený těm, kteří volají a píší sms zprávy pouze minimálně. Potřebují však být neustále na příjmu. Měsíčně je tedy používání mobilního telefonu vyjde pouze na 49 korun!

 

Nejlevnější volání od TeleUspory

Pro ty, kteří mobilní telefon používají již více, máme také výhodné mobilní tarify. Všechny vyjdou výrazně levněji než tarify od nejznámějších mobilních operátorů. Pro ty, kteří volají občas, máme výhodný tarif za 199 korun měsíčně. Ti, kteří volají opravdu hodně, měsíčně zaplatí pouze 399 korun!

 

TeleUspory.cz Vám zajistí levné volání i levné sms. Výhodný tarif máme totiž i pro ty, kteří raději píší sms zprávy. Tento tarif stojí pouze 349 korun měsíčně. Za tuto cenu můžete poslat až 300 sms zpráv do všech sítí. Zvolte si TeleUspory.cz jako svého mobilního operátora a ušetříte!

Chci volat levněji
COVID-19