Úspory.cz >> Levný mobilní internet

Volejte a pište až o 70 % levněji

Najdeme pro Vás nejvýhodnější mobilní tarif na míru! Chci platit méně za telefon

Vše za Vás ZDARMA zařídíme

Levný mobilní internet

Již dávno neplatí, že mobilní telefon je určený pouze pro volání a psaní sms zpráv. Vývoj mobilních telefonů byl a stále je velmi rychlý, a proto již několik let prostřednictvím mobilních telefonů používáme také internet. Stále více lidí si bez internetu po ruce neumí představit běžný den. Díky internetu získáváme neustálý přístup k informacím, které nám více či méně usnadňují život. 

 

Brouzdání po internetu však není zdarma a uživatele chytrých mobilních telefonů za něj těžce platí. Ne Však na TeleUspory.cz, které nabízí mobilní internet za výhodné ceny. TeleUspory.cz mají připravené různé datové balíčky, mezi kterými si vyberou všichni uživatelé mobilních telefonů.

 

Výhodné datové balíčky

Základním datovým balíčkem je Internet 150, který se hodí zejména těm, kteří internet využívají spíše zřídka. Měsíčně zaplatí pouze 85 korun. Pro ty, kteří na mobilu využívají internet častěji, jsou určeny balíčky Internet 300 a Internet 600 za 160 a 256 korun měsíčně. Patříte-li mezi internetové nadšence, pak se Vám bude hodit balíček Internet 1500 za 445 korun měsíčně, který jen tak nevyčerpáte. 

Chci volat levněji
COVID-19