Úspory.cz >> Mobilní tarify pro seniory

Volejte a pište až o 70 % levněji

Najdeme pro Vás nejvýhodnější mobilní tarif na míru! Chci platit méně za telefon

Vše za Vás ZDARMA zařídíme

Mobilní tarify pro seniory

První mobilní telefony se objevily v 90. letech minulého století. Pár let trvalo, než mobilní telefony začala používat široká veřejnost. Na počátku si totiž mohli mobilní telefon dovolit pouze finančně zajištění lidé. Dnes již mobilní telefony používají všechny generace od malých dětí až po seniory. Telefon se používá nejen k volání, ale také k brouzdání po internetu.

 

Proto je pro stále více lidí důležitá cena, kterou za používání mobilního telefonu zaplatí. Volání, smskování i brouzdání po internetu může uživatele mobilních telefonů vyjít na stovky i tisíce korun měsíčně. TeleUspory.cz Vám proto nabízí výhodné mobilní tarify na míru.

 

Mobilní tarif pro důchodce

Důchodci nemívají vysoké příjmy, a přesto se v současné době mobilnímu telefonu nevyhnou. Nemohou si však dovolit drahý měsíční paušál, a tak jim často nezbývá nic jiného, než používání mobilního telefonu výrazně omezit. To však nemusí, pokud si sjednají výhodný mobilní tarif pro důchodce na TeleUspory.cz, kde za volání zaplatí měsíční paušál již od 49 korun.

Chci volat levněji
COVID-19