Úspory.cz >> Nejlevnější mobilní tarif

Volejte a pište až o 70 % levněji

Najdeme pro Vás nejvýhodnější mobilní tarif na míru! Chci platit méně za telefon

Vše za Vás ZDARMA zařídíme

Nejlevnější mobilní tarif

TeleUspory.cz patří mezi tzv. virtuální operátory. Jsou součástí významné skupiny ePojisteni.cz, která každoročně poskytuje tisícům klientům levnější služby v oblasti pojištění, energií a také půjček. Nyní Vám prostřednictvím TeleUspory.cz nabízí také výhodnější ceny v oblasti telekomunikačních služeb.

 

Utratíte za volání a surfování každý měsíc stovky až tisíce korun? Zvolte si výhodný tarif na TeleUspory.cz a ušetříte! Nabízíme Vám levné mobilní tarify přímo na míru. Ať už používáte telefon pouze k volání či naopak denně probrouzdáte hodiny na internetu, vždy pro Vás máme výhodnější nabídku než konkurenční operátoři.

 

Nejvýhodnější mobilní tarif

Přesvědčte se sami na stránkách TeleUspory.cz. Nejlevnější volání získáte již za 49 korun měsíčně a nejlevnější internet již za 85 korun měsíčně. Nevoláte a internet používáte minimálně? Píšete hodně sms zpráv? Pak právě pro Vás jsme připravili speciální smskový tarif “Píšu hodně”. 

 

Používejte svůj mobilní telefon přesně tak, jak potřebujete. S námi již nemusíte hledět na cenu, a přesto ušetříte. Nejvýhodnější mobilní tarif získáte pouze na TeleUspory.cz!

 
Chci volat levněji
COVID-19