Úspory.cz >> Virtuální operátor TeleUspory.cz

Volejte a pište až o 70 % levněji

Najdeme pro Vás nejvýhodnější mobilní tarif na míru! Chci platit méně za telefon

Vše za Vás ZDARMA zařídíme

Virtuální operátor TeleUspory.cz

Češi jsou zvyklí na tři hlavní mobilní operátory, kterými jsou O2, T-mobile a Vodafone. Od roku 2012 se však jejich konkurence rozšířila o tzv. virtuální operátory. Rozdíl mezi nimi a “skutečnými” operátory spočívá v tom, že virtuální operátoři nemají vlastní infrastrukturu a spolupracují s jedním z výše uvedených operátorů. 

 

To znamená, že s ním uzavře obchodní smlouvu, čímž získá přístup ke službám za velkoobchodní (a tedy i levnější) ceny. Tyto služby následně zprostředkovává dalším klientům, ale za ceny, které si nastaví sám. A díky tomu mohou klienti získat výhodnější ceny, než u běžných operátorů.

 

Virtuální operátor TeleUspory

Jedním z významných virtuálních operátorů na českém trhu jsou TeleUspory.cz, které patří do skupiny ePojisteni.cz. Tato skupina nabízí rozsáhlé služby v oblasti pojištění, půjček, energií a také telekomunikací.

 

Díky výhodné smlouvě s T-mobile Vám TeleUspory.cz mohou nabídnout skutečně výhodné mobilní a datové balíčky za bezkonkurenční ceny. Vybrat si můžete mezi čtyřmi mobilními a čtyřmi datovými balíčky, které jsou rozdělené podle využívání služeb. Pokud například používáte telefon pouze k volání, měsíčně zaplatíte již od 49 korun. Nejnižší datový balíček stojí pouhých 85 korun měsíčně. 

 
Chci volat levněji
COVID-19