Úspory.cz >> Změna mobilního operátora

Volejte a pište až o 70 % levněji

Najdeme pro Vás nejvýhodnější mobilní tarif na míru! Chci platit méně za telefon

Vše za Vás ZDARMA zařídíme

Změna mobilního operátora

Nebaví Vás platit drahý mobilní tarif u běžného operátora? Zvolte si výhodný mobilní tarif již od 49 korun měsíčně na TeleUspory.cz a ušetřete! Změna mobilního operátora je snadná a zabere Vám pouze několik minut. Na TeleUspory.cz si totiž nový mobilní tarif snadno uzavřete online.

 

TeleUspory.cz patří mezi české virtuální operátory, které Vám nabízí výhodné mobilní i datové balíčky. Jsou součástí skupiny ePojisteni.cz, která na českém trhu působí již několik let v oblasti pojištění a nově také v oblasti půjček a energií. TeleUspory.cz vznikly proto, aby klientům nabídli také levné volání.

 

Jak změnit mobilního operátora?

Změna mobilního operátora není nijak složitá. Hlavní je zjistit, zda máte současnou smlouvu na dobu určitou či neurčitou. V případě druhé možnosti stačí kontaktovat stávajícího operátora se žádostí o číslo výpovědi opouštěného operátora. Toto číslo nám poté oznámíte na telefonním čísle 840 877 877. 

 

Na základě tohoto hovoru Vám zašleme odpovídající smluvní dokumenty i novou SIM kartu. Deaktivace původní SIM a aktivace nové SIM probíhá zpravidla v předem určený den mezi půlnocí a šestou hodinou ranní. Po probuzení si jednoduše přehodíte SIM karty a převod čísla se Vás tak dotkne skutečně minimálně.

Chci volat levněji