Úspory.cz >> Slavia pojišťovna povinné ručení

Slavia pojišťovna povinné ručení

Pojišťovna Slavia patří mezi české pojišťovny, které se mohou pochlubit dlouholetou historií a tradicí. Byla založená v dobách Rakousko-Uherské monarchie v roce 1868, což jí řadí k těm nejstarším. Původně malá pojišťovna, které si dnes zakládá na silné slovanské tradici, rozšířila své služby i do vedlejších evropských zemích. Její působení bylo bohužel násilně přerušeno nástupem komunistické vlády, která všechny soukromé pojišťovny znárodnila. Na trh se Pojišťovna Slavia vrátila po roce 1989 po pádu komunistů.

V roce 2006 se Pojišťovna Slavia stala členem světové finanční skupiny SPGroup. Přímým vlastníkem je skupina Capital Management Company, a.s. Pojišťovna Slavia sídli v centru Prahy a v rámci České republiky disponuje cca 200 obchodními místy, na které se mohou klienti kdykoliv obrátit se svými požadavky.

Produkty:

Pojišťovna Slavia nabízí komplexní nabídku pojistných produktů v rámci životního i neživotního pojištění a její klientelu tvoří soukromá i firemní klientela.

Povinné ručení Slavia

Pojišťovna Slavia nabízí komplexní pojištění motorových vozidel. Kromě povinného ručení nabízí také havarijní pojištění a další doplňková připojištění (pojištění úrazu, skel, zavazadel, atd.).

Výsledná cena povinného ručení je závislá na více kritériích. Hlavními jsou druh, typ a stáří vozidla, objem válců a věk pojistníka. Pojišťovna Slavia navíc zohledňuje fakt, zda je pojistník soukromá či právnická osoba, dále účel provozu vozidla a také počet sedadel.

Kromě výše uvedených kritérií se na výši pojistného podepíší také nejrůznější slevy a bonusy. U pojišťovny Slavia můžete získat až 60 % bonus za bezeškodní průběh, 11 % slevu za každé další pojištěné vozidlo, 5 % sleva za zimní pneumatiky, 30 % sleva pro invalidy, 15 % pro nákladní vozidla na 3,5 t. Navíc všichni noví klienti dostanou automaticky k povinnému ručení pojištění přestupků (tzv. Kryštof, jde o odškodnění finančních ztrát spojených s pokutami za dopravní přestupky). Sjednáte-li si pojištění online získáte dalších 15 % slevy na pojistném.

Objem v cm3Cena od - do
do 1000 cm33.560 Kč
1000 - 1350 cm34.560 Kč
1350 - 1850 cm36.452 Kč
1850 a více cm3od 9.300 Kč

COVID-19