Úspory.cz >> Profi Credit půjčka

Profi Credit půjčka

Společnost Profi Credit je ryze českou společností. Vznikla v roce 1994 a původně se věnovala obchodu s nemovitostmi. Od roku 2000 se Profi Credit zaměřuje výhradně na finanční služby, především na poskytování úvěrů. Společnost Profi Credit je součástí nadnárodní finanční skupiny Profireal, která kromě České republiky působí také na Slovenku, v Polsku, Bulharsku a Rumunsku.

Půjčky Profi Credit jsou mezi klienty velmi oblíbené. Jen v roce 2007 poskytla společnost úvěr 40 000 klientům a celková výše úvěrů se vyšplhala na necelé 2 miliardy korun.

Produkty a služby:

Společnost Profi Credit se zaměřuje na poskytování úvěrů. Z počátku své existence půjčovala pouze soukromým osobám bez podnikání. O půjčky byl však velký zájem a proto brzy nabídku rozšířili i o úvěry pro podnikatele. Dnes si u Profi Credit může půjčit kdokoli. Jako soukromá osoba si můžete půjčit až 166 tisíc korun. Pro podnikatele není horní limit stanoven a odvíjí se od velikosti a potřeb každé firmy.

Profi Credit prosazuje osobní přístup ke každému klientovi. Půjčky tedy nabízejí prostřednictvím odborných úvěrových poradců. Pokud zavoláte na infolinku nebo vyplníte online formulář žádosti, ujme se Vás úvěrový poradce, který s Vámi bude jednat. Profi Credit se tak snaží nabídnout každému nejvhodnější úvěr.

COVID-19