Úspory.cz >> Vitacredit s.r.o.

Vitacredit s.r.o.

Společnost Vitacredit působí na českých trzích teprve chvíli. Olomoucká společnost Vitacredit se na finančních trzích objevila teprve v roce 2010. Společnost Vitacredit se zabývá poskytováním nebankovních půjček s ručením nemovitostí a obchodem s nemovitostmi. Pro zákazníky jsou zde připraveny 3 služby.

Produkty a služby

Jedním z nich je VITA Úvěr NEMOVIST. Jedná se o úvěr ručený nemovitostí. Je zacílen jak na právnické tak i fyzické osoby. Podmínkou je pouze ručení nemovitostí. Výše úvěru je od 50 000 Kč výše a doba splatnosti Vita úvěru je 1 rok až 10 let.

Dalším úvěrovým produktem je VITA Úvěr NEMOVITOST FLEXI. Opět se jedná o úvěr zajištěný zástavním právem na nemovitost. Výše úvěru je nastavena od 100 000 nahoru se splatností 6 nebo 12 měsíců. Úvěr je nastaven tak, že prvních 11 (popř. 5) měsíců zákazník splácí pouze úrok s úplatou a v teprve poslední splátka kryje měsíční úrok s jistinou.

Poslední službou, kterou Vitacredit nabízí, je výkup nemovitostí. Ten je určen pro klienty, kteří disponují nemovitostí a potřebují rychle finanční prostředky.