Úspory.cz >> Zuno Bank pobočky

Zuno Bank pobočky

ZUNO byla založena v roce 2010. Je dceřinou bankou Raiffeisen Bank, která jí poskytuje zázemí a know-how. Jedná se sice o mladou banku, avšak klientům nabízí nepřetržitý servis 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. ZUNO se snaží přiblížit složitý bankovní svět každému. Na pobočkách vytváří příjemnou atmosféru a nepoužívá složité finanční termíny.

ZUNO nabízí dva základní produkty: účet a účet plus. Za ÚČET neplatíte žádné poplatky. Vedení účtu, domácí převody mezi bankami, embosovaná debetní karta visa nebo platby touto kartou doma i v zahraničí máte v ZUNO zcela zdarma. Samozřejmostí je i měsíční výpis zasílaný e-mailem.

Se ZUNO můžete také výhodně spořit. Pro náročnější klienty připravila ZUNO tzv. ÚČET PLUS. Tento účet má zajímavou funkci „autopilota“, který podle výhodnosti rozhoduje, zda je peníze lepší mít v danou chvíli na běžném, nebo na spořícím účtu a samovolně je pak dle toho přesouvá. Současně máte tyto peníze k dispozici. Tímto autopilotem získáte skrze spoření až 2,3 % ročního úroku. Za samotnou platbu kartou samozřejmě nic neplatíte.

V ZUNO budete díky službě Moje ZUNO mít vždy naprosto přesnou představu o tom, kolik peněz máte na účtu.


Pobočka Praha

 • Adresa:
  Hvězdova 1716/2b
  140 78 Praha 4
 • Kontakt:
  Tel.: +420 245 699 023
 • Otevírací doba pobočky:
  Po, St, Pá: 9-17
  Út, Čt: zavřeno

COVID-19