Úspory.cz >> Ceník plynu
ve spolupraci s

Otevíráme pro vás Srovnejto.cz za 5

Na zabezpečené stránce vám srovnáme nabídky hypoték.

Přejít hned

Ušetřete tisíce korun za plyn!

Nikdy nebyla tak vhodná doba na změnu dodavatele Chci platit méně za plyn

Vše za Vás ZDARMA zařídíme

Ceník plynu

Cena jakýchkoli energií by měla být pro každého z nás velmi důležitá. Pokud si člověk neporovnává ceny, pak nemůže nikdy zjistit, který dodavatel nabízí konkrétní produkt výhodněji a který naopak spíše chce vydělat více finančních prostředků a nenabízí zrovna spolehlivé služby či produkty. U plynu platí tento fakt několikanásobně a je třeba ctít platný ceník plynu, který mají ale různé společnosti nastaveny jinak. 

 

Co najdeme v ceníku plynu

 

Ceník plynu nabízí různé tarify, které se vztahují k jednotlivým odběratelům. Vy jako odběratel byste měl přesně znát, jakou máte přibližně spotřebu plynu za rok, jelikož jen tak budete schopen přiřadit se ke konkrétní skupině odběratelů, kteří mají určitý objem spotřeby plynu za rok. Pokud si nejste jisti svými odběry, pak se stačí podívat přímo na plynoměr, který vám jednoznačně ukáže, jak jste na tom z hlediska celkové spotřeby plynu. 

 

Porovnejte si ceny plynu

 

Pokud již znáte vaši roční spotřebu plynu, pak není od věci porovnat si ceny plynu přímo na internetu. Portál Úspory.cz nabízí skvělé porovnání cen plynu se vším všudy. Budete tak během několika málo vteřin přesně informováni o tom, za jaké ceny nabízejí jednotliví dodavatelé plyn pro domácnosti anebo i pro větší podniky. Ceník plynu určitě není u všech společností stejný a liší se zejména celkovou cenou za jednu kWh. Čím je cena nižší, tím méně logicky za dodávky plnu zaplatíte. Mnohdy se může jednat o skutečně velký cenový rozdíl mezi konkrétními dodavateli zemního plynu. 

 

Jan P., Praha 2 

"Vždy jsem si myslel, že za plyn neplatím peníze navíc. Účty, které platíme, vypadaly vždy poměrně solidně a já byl přesvědčen o tom, že náš domek je úsporný. Po porovnání cen plynu na úspory.cz jsem ale velmi rychle změnil názor a také dodavatele plynu."

 

Jiřina A., Jindřichův Hradec 

"Prohlížela jsem si na internetu ceník plynu u jedné z dodavatelských společností a nevěděla jsem, jestli prodává plyn levně, anebo draho. Tak jsem se rozhodla podívat se na úspory.cz, kde jsem okamžitě zjistila, že ceny plynu u jednotlivých dodavatelů se značně liší. Díky tomuto faktu jsem pak jednoznačně zvolila jiného dodavatele, a to přímo online." 

 
Chci platit méně za plyn