Úspory.cz >> Cena plynu pro domácnost
ve spolupraci s

Otevíráme pro vás Srovnejto.cz za 5

Na zabezpečené stránce vám srovnáme nabídky hypoték.

Přejít hned

Ušetřete tisíce korun za plyn!

Nikdy nebyla tak vhodná doba na změnu dodavatele Chci platit méně za plyn

Vše za Vás ZDARMA zařídíme

Cena plynu pro domácnost

Celková cena plynu pro domácnost je do značné míry regulovatelná. Pokud člověk ví, z jakých součástí se skládá, pak má do značné míry vyhráno. Cena plynu pro domácnost je tedy složena ze dvou hlavních složek. Jedná se o regulovatelnou část ceny plynu, která je striktně daná a je pevná. Z hlediska koncového zákazníka tedy není možné výši této regulovatelné části nějakým způsobem měnit. Druhou složkou ceny plynu pro domácnost je neregulovatelná část ceny plynu, ve které jsou zahrnuty třeba marže dodavatelů plynu. 

 

Porovnání ceny plynu pro domácnost

Porovnání ceny plynu určeného pro domácnost lze v současné době provést maximálně pohodlně, a to tak, že na webu úspory.cz porovnáte jednotlivé ceny dodavatelů plynu pro domácnost. Bezplatně pouze zadáte do srovnání cenu plynu u stávajícího dodavatele a pak konkrétní spotřebu plynu za určité období. Za několik vteřin budete mít k dispozici celkovou cenu plynu u různých dodavatelů, která se bude nejen v detailech hodně lišit. Zjistíte, že cena plynu pro domácnost může být u některých firem velmi nízká. 

 

Online uzavření nové smlouvy

Pokud si porovnáte ceny plynu na webu Úspory.cz, tak budete mít během několika málo minut zcela jasno v tom, kterému dodavateli je třeba důvěřovat do budoucnosti. Na základě jeho výběru pak učiníte příslušné kroky k tomu, abyste s ním uzavřeli smlouvu. Na webu Úspory.cz můžete přímo online uzavřít smlouvu s konkrétním vybraným dodavatelem. Ušetřit takto budete moci klidně i několik set korun. 

 

Jan K., Adamov

"Jak jsem tušil, cena plynu pro domácnost se jednoznačně u mnohých společností liší. Dodavatelé si v tomto ohledu dělají, co chtějí a i v mých fakturách za plyn to bylo čitelné. Po porovnání cen plynu na úspory.cz jsem přešel k mnohem levnějšímu dodavateli."

 

Marie M., Ústí nad Labem

"Spotřeba plynu v mém malém bytě nebyla nikdy nijak vysoká, ale samotné faktury s platbami za plyn tomu vůbec neodpovídaly. Cena plynu šla dle slov pana domácího neustále nahoru. To mně ovšem do hlavy nešlo. Zadala jsem si tedy svou celkovou spotřebu do kalkulačky plynu na úspory.cz a podívala jsem se, jak jsou na tom s cenami ostatní společnosti. Když jsem viděla celkové rozdíly, informovala jsme pana domácího, který vše napravil."

Chci platit méně za plyn