Úspory.cz >> Distributoři plynu
ve spolupraci s

Otevíráme pro vás Srovnejto.cz za 5

Na zabezpečené stránce vám srovnáme nabídky hypoték.

Přejít hned

Ušetřete tisíce korun za plyn!

Nikdy nebyla tak vhodná doba na změnu dodavatele Chci platit méně za plyn

Vše za Vás ZDARMA zařídíme

Distributoři plynu

Distribuce plynu je typická tím, že ji nabízí celá řada distributorů. Distributoři plynu jsou tedy jednotlivé společnosti, které nabízejí přímo rozvedení plynu do jednotlivých domácností. Distribuce plynu, kterou distributoři plynu řeší, je pochopitelně spjata s celou řadou různých poplatků. Ceny plynu lze rozčlenit do dvou částí na regulované a neregulované. Prvně jmenované nemůže zákazník ovlivnit a druhé naopak ano. Samotní distributoři plynu si účtují nejen peníze za distribuci, ale i za další služby. Samozřejmostí je i marže v určité výši, kterou si distributor logicky také naúčtuje. U marží je zapotřebí dát si pozor zejména na to, aby nebyly příliš vysoké. 

 

Jak vybrat správného distributora

Výběr správné ho distributora plynu není jednoduchý, nicméně o všem by měla rozhodovat především cena plynu. Mnozí distributoři plynu mají poměrně nadsazené ceny a bylo by velmi neuvážené snažit se o uzavření smlouvy s některým z nich. Naopak je nutné najít distributora plynu, který dokáže nabídnout nejnižší možnou cenu. Na Úspory.cz určitě takovéhoto distributora plynu najdete, a to velmi rychle. V přehledném porovnání se intuitivně vyznáte a vyberete si distributora plynu dle vlastních představ.  

 

Co by měl distributor plynu zaručit

Distributor plynu by měl zaručit hned několik důležitých záležitostí týkajících se plynu. V první řadě musí nabídnout nízkou cenu, která bude více než konkurenceschopná ostatním společnostem nabízejícím plyn. Distributor plynu musí také zajistit pravidelné a nepřerušované dodávky plynu. 

 

Aneta M., Beroun

"S posledním vyúčtováním plynu jsem i přesto, že jej odebíráme od jedné z nejznámějších společností, nebyla vůbec spokojena. Cena plynu byla nohem vyšší, než jsem si myslela. Nedalo mi to a porovnala jsem ceny plynu na úspory.cz. Ihned mi vyšlo, že některé společnosti nabízejí plyn mnohem levněji. Následně jsem změnila distributora a dnes si nemohu na nic stěžovat."

 

Vladimír P., Moravská Třebová

"Když se podívám na poslední vyúčtování plynu, které se mi dostalo do rukou, tak je mi poměrně smutno. Lepší náladu mi ale udělá druhý pohled na současné vyúčtování plynu. To je již mnohem přijatelnější. Díky webu úspory.cz jsem takto ušetřil poměrně zajímavou sumu."

 
Chci platit méně za plyn