Úspory.cz >> Jak ušetřit za plyn
ve spolupraci s

Otevíráme pro vás Srovnejto.cz za 5

Na zabezpečené stránce vám srovnáme nabídky hypoték.

Přejít hned

Ušetřete tisíce korun za plyn!

Nikdy nebyla tak vhodná doba na změnu dodavatele Chci platit méně za plyn

Vše za Vás ZDARMA zařídíme

Jak ušetřit za plyn

Plyn patří mezi energie, bez kterých se v současnosti neobejde většina domácností. Pokud potřebujete topit, pak je to většinou právě prostřednictvím plynu. V každém případě je možné hovořit o tom, že topení plynem je skutečně efektivní a úsporné. I tak je ale možné na plynu ještě navíc ušetřit spousty peněz. Že nevíte, jak ušetřit za plyn? Pokud tomu tak je, bude ideální, pokud si o úsporách za plyn přečtete něco navíc. Stoprocentně se dozvíte něco o mnohých možnostech úspory, které se vám dnes nabízejí.

 

Topení alternativní způsoby

V současnosti se lidé nejčastěji ubírají k tomu, že si koupí kotel, který není na plyn. Pravda je taková, že k úspoře za plyn se jistě dostanou, a to v maximální možné míře. Určitě je ale třeba říct, že tato úspora bude vykoupena buď platbami někde jinde, anebo tím, že budete nucení neustále přikládat do kotle na tuhá paliva. Otázka, jak ušetřit za plyn, takto zcela jistě nebude zodpovězena zcela legitimně a vhodně.   

 

Porovnání cen plynu ušetří tisíce korun

Jestliže si chcete žít dále pohodlným a příjemným životem s plynovým kotlem jako zdrojem tepla ve vašem interiéru, pak rozhodně stojí zato porovnat si ceny plynu u jednotlivých dodavatelů. Tento způsob úspory je maximálně pohodlný a není problém takto ušetřit skutečně velké množství peněz. Stačí k tomu přitom velmi málo. Porovnání cen plynu je díky portálu úspory.cz naprosto pohodlné a jednoduché. Stačí vám k tomu pouze vaše momentální spotřeba plynu. Během několika minut se dozvíte, jak na tom z hlediska stávajícího dodavatele vlastně jste.  

 

Karel G., Praha 3

"Dlouho jsem se snažil ušetřit tím, že jsem co nejméně zapínal plynový kotel. I ve větší zimě jsem spíše dbal na úsporu než na rodinné pohodlí. Když jsem ale porovnal ceny plynu u jednotlivých dodavatelů na úspory.cz, byl jsem docela na naštvaný, a to sám na sebe. Okamžitě jsem změnil dodavatele a dnes topím naplno a za solidní ceny."

 

Dominik K., Semily

"Celková spotřeba plynu mi vždy činila velké starosti. Čísla mám docela vysoká a plynoměr nijak neošidím. I tak jsou ale ceny již mnohem přijatelnější. Před rokem jsem totiž využil kalkulačku plynu na úspory.cz a moje platby tak šly rapidně dolů."

 
Chci platit méně za plyn