Úspory.cz >> Změna dodavatele plynu

Ušetřete tisíce korun za plyn!

Nikdy nebyla tak vhodná doba na změnu dodavatele Chci platit méně za plyn

Vše za Vás ZDARMA zařídíme

Změna dodavatele plynu

Plyn se řadí mezi suroviny, které jsou v domácnosti používány zejména k vytápění. Jeho spotřeba v rodinném domě, ale i v panelákovém bytu je tak poměrně vysoká. Pokud se navíc ještě využívá i na vaření a ohřev horké vody, tak není vcelku o čem mluvit. Když už plyn člověk takto často potřebuje, je nezbytné, aby byl dodáván za férových podmínek a za nízké ceny. To se bohužel často neděje a někteří dodavatelé se ve snaze mít co nejvyšší marže pokoušejí své zákazníky doslova balamutit tím, že u konkurence nezískají tak výhodné ceny. Opak je pravdou a mnohdy je změna dodavatele plynu jediným možným řešením z patové situace. 

 

Rychlé porovnání cen plynu ukáže

Jestliže si nebudete jen trochu jisti výší ceny, kterou budete muset platit za dodávky plynu, pak stojí zato si plyn prostě a jednoduše porovnat třeba na perfektní kalkulačce, již nabízí úspory.cz. Právě tady stačí pouze zadat momentální roční spotřebu plynu a konkrétního stávajícího dodavatele plynu do vaší domácnosti. Následně vám bude vyhotoveno přesné srovnání cen, které poukáže na výhodnost anebo naopak ztrátovost stávajících dodávek plynu. 

 

Změna dodavatele plynu online ihned

Mnozí lidé si myslí, že i po porovnání je změna dodavatele plynu náročná jak časové, tak i finančně. Opak je pravdou. Změnit dodavatele plynu můžete klidně online a zdarma na webu úspory.cz. Stačí se pouze držet konkrétních instrukcí, které při volbě změny dodavatele plynu budete mít zadány, a změna může být uskutečněna klidně ihned.  

 

Alois S., Třebíč

"Plyn, který jsem dlouhodobě odebíral od jedné známé společnosti, se mi začal zdát časem poměrně drahý. Podíval jsem se tedy na spotřebu, tarif a pak si vše porovnal na srovnávači umístěném na webu úspory.cz. Moje domněnka se potvrdila a já tak vyřešil online přechod k jinému levnějšímu dodavateli." 

 

Jarmila H., Velké Karlovice

"Poslední faktura za plyn mě poměrně vystrašila, jelikož se na ní nacházela nezvykle vysoká suma. Rozhodla jsem se tak pro porovnání cen plynu na úspory.cz. Mé překvapení bylo po porovnání natolik vysoké, že jsem změnila okamžitě stávajícího dodavatele."

 
Chci platit méně za plyn
COVID-19