Úspory.cz >> Výpověď povinného ručení a jeho zrušení

Výpověď povinného ručení a jeho zrušení

Vypovědět povinné ručení u některé z pojišťoven není nijak složité a určitě bychom se tohoto kroku neměli bát. Některé pojišťovny jsou u nás neskutečně předražené z pohledu ceny nabízené za uzavření povinného ručení, a tak stojí určitě zato se jim vyhnout. Možnosti porovnání povinného ručení jsou navíc dnes naprosto skvělé. Třeba portál uspory.cz je schopný pomoct v porovnání do maximální možné míry. 

 

Jak na výpověď povinného ručení

V současné době lze řešit výpověď povinného ručení a jeho zrušení velmi jednoduše. Stačí k tomu pouze připojení k internetu a znalost té správné webové adresy, která dokáže poradit s tím, jakým způsobem je možné vše okolo povinného ručení řešit. Výpověď povinného ručení musí být pochopitelně oboustranná a se všemi důležitými náležitostmi. 

 

Nemusíte ani na pobočku

Výpověď povinného ručení a jeho zrušení může klidně probíhat v online podobě. Bohatě vám bude stačit pouhé stažení formuláře vypovídajícího o ukončení povinného ručení. Ten podepíšete a pak pošlete na adresu konkrétní pojišťovací instituce, u které máte podepsanou smlouvu o zprostředkování povinného ručení. 

 

 

Jitka G., Ostrava

"Výpovědi povinného ručení jsem se vždy bála na základě toho, že mi všichni tvrdili něco o sankcích. Když jsem ovšem navštívila web uspory.cz a tam si našla formulář o výpovědi a další informace, měla jsem vyhráno. Navíc jsem si povinné ručení ještě porovnala a našla novou výhodnější pojišťovnu." 

 

Petra M., Ústí nad Orlicí

 

"Zrušení povinného ručení mě nikdy nenapadlo. Automobilem jezdím prakticky denně a nemohu se bez něj obejít. Po porovnání povinného ručení na uspory.cz jsem ale dospěla k tomu, že povinné ručení ve stávající podobě zrušit musím. Rychle jsem tak učinila a dnes takto šetřím každým rokem minimálně 1000 korun."