Úspory.cz >> Odstoupení od smlouvy s dodavatelem energií

Získejte nejnižší ceny energií

Odstoupení od smlouvy s dodavatelem energií

Smlouvu s dodavatelem energie lze zrušit k datu výročí zasláním písemné výpovědi dle smluvních podmínek. Za určitých okolností lze od smlouvy odstoupit. O jaké okolnosti se jedná a kdy tedy lze provést odstoupení od smluv s dodavatelem energií, aniž byste museli zaplatit vysokou sankci?

V případě, že jste smlouvu uzavřeli mimo prostory obvyklé k podnikání (např. na ulici, u vás doma či přes telefon a internet) lze od smlouvy odstoupit a to bez sankcí do 5 dnů před první dodávkou zemního plynu či elektřiny. Toto opatření je základní ochranou před triky podomních prodejců.

Odstoupit od smlouvy je možné také tehdy, pokud dodavatel energií zvýší cenu dodávky nebo změní jiné smluvní podmínky v průběhu platné smlouvy. Odstoupit můžete do 3 měsíců ode data změny či navýšení ceny či do 10 dnů od stejného data, pokud vám dodavatel zaslal oznámení o plánované změně včetně poučení o právu o odstoupení nejpozději 30 dnů před dnem účinnosti změny.

Chci levnější elektřinu Chci levnější plyn

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více.

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 926 112 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.