Úspory.cz >> AIM pojišťovna, a.s.

Bezpečí, jistota a pojištění nemusí stát velké jmění

AIM pojišťovna, a.s.

AIM pojišťovna je pojišťovací institucí, která působila v České republice od roku 2008 do roku 2013. V současné době samozřejmě má uzavřeny pojistky u AIM Pojišťovny spousta lidí. Nové smlouvy už ovšem tato společnost neuzavírá. AIM pojišťovna, a.s. se orientuje na celou řadu pojišťovacích služeb. Z pohledu poskytování pojištění jde o společnost poměrně zajímavou, u které je určit možné vybrat konkrétní pojistku, kterou budete momentálně potřebovat. Buďme ale konkrétní a podívejme se na portfolio služeb AIM pojišťovny podrobněji.

Různé typy pojistek

Pojistky u AIM pojišťovny je možné vybrat v různých podobách. Pojistit si tak můžete fakticky cokoliv, co momentálně potřebujete. Rozhodně stojí zato podívat se na pojistky, které jsou v portfoliu této společnosti. Klasikou je pojištění majetku a také pojištění odpovědnosti za škodu. Vynechat bychom ale neměli i na celou řadu dalších pojistek. Za klasiku je považováno povinné ručení a havarijní pojištění či cestovní pojistky. Rozhodně ale nelze zapomenout ani na cestovní pojištění.

Porovnejte si pojistky

Porovnání pojistek u různých společností by mělo být samozřejmostí. Porovnávat můžete pohodlně na našich internetových stránkách. Z pohodlí vlastního domova si nalistujete tyto internetové stránky a za pomocí formuláře si porovnáte přesně takové pojistky, které budete potřebovat. Za solidní ceny tak budete mít pojistku a ušetříte značné množství finančních prostředků. Mezi pojistiteli je pochopitelně i AIM pojišťovna, a.s.

Chci levnější povinné ručení Chci levnější havarijní pojištění

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více.

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 639 046 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.