Úspory.cz >> Pojištění odpovědnosti online
ve spolupraci s

Otevíráme pro vás Srovnejto.cz za 5

Na zabezpečené stránce vám srovnáme nabídky hypoték.

Přejít hned

Získejte pojištění odpovědnosti

... rychle, online a za bezkonkurenční cenu!

Nabídky již od 300 Kč ročně!

Vyřízení za 5 minut

„K výkonu svojí nové práce potřebuji používat služební auto a moc jsem se bála, že budu muset zaplatit případnou škodu. Pojištění odpovědnosti mi přišlo jako skvělý nápad.“

Libuše B.
Skláře
23.9.2014

„Manželka tvrdí, že mám obě ruce levé a asi na tom bude kousek pravdy :) Tak proto jsem se tady radši pojistil“

Milan K.
Strakonice
5.10.2014

Pojištění odpovědnosti za škodu

Nepodceňujte pojištění odpovědnosti

Používáte v práci drahá zařízení? Vyžaduje Vaše práce velkou odpovědnost? Nebo jste nešika od přírody? Právě pro Vás je tu pojištění odpovědnosti.

Věděli jste, že:

  • Zaměstnavatel od Vás podle zákona může chtít jako náhradu škody způsobené při výkonu zaměstnání až 4,5 násobek Vašeho platu!
  • Mezi pokryté škody může patřit například káva rozlitá na notebook, škoda na služebním voze, chybně zaúčtovaný materiál do účetnictví nebo chyba, kterou způsobíte škodu třetí osobě. A další každodenní nedopatření.
  • Máte možnost vybrat si ze tří variant spoluúčasti: 1 000 Kč, 10% nebo 25%.
  • Pojišťovna za Vás škodu také uhradí, pokud pracujete na dohodu nebo jste brigádník.
  • S Úspory.cz si pojištění můžete zřídit ihned, za pár korun a z pohodlí Vašeho domova.

Od roku 2010 pro vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze 1 422 265 domácností!

Nepodceňujte pojištění odpovědnosti na zimní dovolenou

21.11.2015

V českých horách je zima na spadnutí a v zahraničí zimní sezóna již běží v plném proudu. Lyžování a další zimní sporty jsou oblíbeným koníčkem tisíců Čechů, kteří rok co rok vyráží strávit zimní dovolenou na hory. I při lyžování lze způsobit škodu, a proto nezapomínejte na pojištění odpovědnosti.

Celá aktualita

Život zaměstnance: Za co je odpovědný?

22.09.2015

Každý člověk nese za svou činnost odpovědnost. A to platí nejen v běžném životě, ale také v zaměstnání. Výkon povolání sebou přináší menší či větší rizika způsobení škody na majetku zaměstnavatele. Dle zákona je zaměstnanec povinen škodu uvést do původního stavu nebo zaplatit.

Celá aktualita

Kdo je zodpovědný za pád stromu?

22.07.2015

Městské parkoviště se stalo osudným pro auto pana Pavla. Jako každý pátek zde zaparkoval a vydal se na nákup do nedalekého obchodního centra. Co čert nechtěl, po návratu zjistil, že jeho auto poškodila obrovská větev spadlá ze stromu. Město však škodu odmítlo vyplatit. Jak je to možné?

Celá aktualita

Školní výlety a dětské tábory: Kdo nese odpovědnost za Vaše děti?

02.07.2015

Na konec školního roku a letní prázdniny se těší zejména děti. Končí jim neoblíbené učení a čekají je zábavné školní výlety a zejména letní tábory bez rodičů. Tábory pro děti jsou plné her, radostných událostí, veselých zážitků a nových přátel, ale také rizik. Víte, kdo je za Vaše děti odpovědný?

Celá aktualita

Druhy pojištění odpovědnosti

Každý občas uděláme chybu, ale jenom někteří z nás mají tyto chyby pojištěné. Nejlepší způsob, jak předejít tomu, že vlastní chybou zapříčiníme díru do vlastního rozpočtu, je pojištění odpovědnosti za škodu.

Pojištění odpovědnosti za škodu dělíme primárně do dvou skupin:

• Povinné

- Sem spadá například povinné ručení.

• Nepovinné

- Do této skupiny patří pojištění odpovědnosti zaměstnance, pojištění občanské odpovědnosti za škodu, pojištění provozní a profesní odpovědnosti za škodu.


Pojištění odpovědnosti zaměstnance

Jezdíte v práci služebním vozem nebo používáte drahý mikroskop? Sjednejte si pojištění odpovědnosti zaměstnance a pojišťovna za Vás uhradí zaměstnavateli škodu na nabouraném firemním vozidle, či kupříkladu za onen rozbitý mikroskop.

Pro zaměstnavatele, tedy firmy, je pak určeno pojištění odpovědnosti zaměstnanců za škody, které je určeno na pokrytí náhrad případných škod, způsobených vlastními zaměstnanci.


Pojištění občanské odpovědnosti za škodu

Pokud si sjednáte pojištění občanské odpovědnosti za škodu, nemusíte se už trápit obavami nad tím, kolik Vás to bude stát, když například vytopíte sousedy. Pojištění se vztahuje i na škody způsobené Vašimi zvířecími mazlíčky – od pokousání poštovního doručovatele Vaším psem, až po zaneřádění sousedčina parapetu Vaší kočkou.


Pojištění provozní a profesní odpovědnosti za škodu

S pojištěním provozní a profesní odpovědnosti za škodu jistě maximálně oceníte v případě, že při výkonu svého povolání způsobíte škodu nějaké třetí osobě.

navody

Děláme nudnou práci za Vás

Zkoušeli jste už hledat co nejlevnější pojištění, které Vás ale nenechá na holičkách? A co třeba výhodnou hypotéku? Nebo půjčku, kterou několikrát zbytečně nepřeplatíte?

Stojí to spoustu času, že?

My Vám ušetříme čas i peníze srovnáním všech nabídek na trhu. Na jednom místě si v chytrých kalkulačkách spočítáte, jaký produkt Vám bude sedět nejlépe.

Máme v tom praxi

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze přes 1 422 265 českých domácností! Okruh produktů, které Vám můžeme výhodně zprostředkovat, stále rozšiřujeme.

Portál Úspory.cz je jedním z projektů společnosti Elephant Orchestra, která patří do skupiny Srovnejto.cz a.s., kde významnou roli hraje i portál Srovnejto.cz kde jsme dali dohromady to nejlepší z Úspory.cz, ePojisteni.cz a Tarifomat.cz Máte tak jistotu, že se každé finanční oblasti věnují specializovaní odborníci.

Pomáháme!

Nejen Vám, ale hlavně dětem z dětských domovů, pro které pořádáme kreativní soutěže. Přispíváme také vybraným mezinárodním nadačním fondům.

Náš tým

Náš tým tvoří lidé, kteří mají zkušenosti v oblasti osobních financí, energií a internetu. Vědí, jak efektivně využít své rozmanité dovednosti napříč spektrem nabízených produktů, a to již od roku 2007. Můžeme se Vám tak pochlubit, v rámci letitých zkušeností, spoluprací s významnými českými i mezinárodními partnery nejen v oblasti pojišťovnictví a financí.

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 1 422 265 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.