Úspory.cz >> AIM pojišťovna - pobočky
ve spolupraci s

Otevíráme pro vás Srovnejto.cz za 5

Na zabezpečené stránce vám srovnáme nabídky hypoték.

Přejít hned

AIM pojišťovna - pobočky

Společnost AIM pojišťovna působí v České republice od roku 2008. Jedná se především o specializovanou společnost zaměřující se na poskytování pojištění motorových vozidel. Typické je zejména klasické povinné ručení a také havarijní pojištění. Samozřejmostí je u této pojišťovny možnost řešení prodloužené záruky a také pojištění GAP. Velkou výhodou je i fakt, že se klienti AIM pojišťovny mohou spolehnout na dokonalý servis.

Pobočky v ČR AIM pojišťovna nemá

AIM pojišťovna pobočky sice v České republice mimo centrálu v Praze nemá, nicméně i tak je schopna nabídnout komplexní služby. Rozhodně není problém obrátit se na AIM pojišťovnu přímo v online podobě přes internet. Budete tak mít jistotu, že servis této společnosti bude plnohodnotný se vším všudy. V každém případě stojí zato tuto možnost plně využít a uzavřít u AIM pojišťovny smlouvu.

Spolehlivé porovnání pojistek

Pojistky jsou samozřejmě k dispozici nejen u AIM pojišťovny. Jak již bylo řečeno, AIM pojišťovna pobočky sice nemá, nicméně její pojištění lze najít u celé řady zprostředkovatelů. Nejlepším způsobem jak najít nejvhodnjší pojistku je využít náše stránky. Po vyplnění jednoduchého formuláře Vám nabídneme ty nejlepší pojistky na trhu. Také Vám velmi rád pomůže některý z našich operátorů na telefonu.

Chci levnější povinné ručení Chci levnější havarijní pojištění

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 1 325 926 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.