Úspory.cz >> Allianz pojišťovna - pojištění online

Bezpečí, jistota a pojištění nemusí stát velké jmění

Allianz pojišťovna - pojištění online

Jednou z největších pojišťoven, která působí nejen v České republice, ale i v celé Evropě, je bezesporu Allianz pojišťovna. Tato společnost je schopna nabízet komplexní portfolio služeb všem občanům a institucím ve velmi zajímavých podobách. V České republice působí Allianz od roku 1993 a od roku 1995 nabízí mimo všechny standardní produkty i povinné ručení. Velmi výhodně nabízí Allianz pojišťovna pojištění online. To je prakticky nejrychlejším pojištěním, které je možné uzavřít. Řešit tímto způsobem lze jakoukoli pojistku, kterou momentálně potřebujete. Buďme ale konkrétní a na tyto možnosti se zaměřme.

Pestrá nabídka pojištění online u Allianz

Společnost Allianz dokáže nabídnout pestré portfolio služeb se vším všudy. Vybrat si můžete třeba pojištění vozidel v několika provedeních. Klasikou je zejména povinné ručení a také havarijní pojištění. Obě dvě pojistky dokáže nabídnout Allianz ve velmi zajímavém provedení. Pojistit si můžete i čelní sklo anebo další části vozu. Z dalších pojistek je zapotřebí jmenovat cestovní pojištění pojímající pojištění zavazadel, pojištění odpovědnosti a jiné další alternativy. Pojistit si lze u Allianz pochopitelně i majetek, a to v mnoha různých provedeních.

Porovnání pojištění ušetří peníze

Než si uzavřete cestovní pojištění, bude zapotřebí pojistky podrobně porovnat, a to u několika různých společností. Uspory.cz nabízejí vynikající porovnání pojistek všech nejznámějších pojišťoven. Allianz pojišťovna pojištění online nabízí v hodně výhodné variantě, takže vám i v porovnání vyjde poměrně vysoko. Na zmiňovaném webu uspory.cz si tuto pojistku můžete automaticky uzavřít online, takže byste měli mít k dispozici nejvýhodnější možné pojištění.

Chci levnější povinné ručení Chci levnější havarijní pojištění

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více.

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 627 070 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.