Úspory.cz >> Allianz pojišťovna – pobočky

Bezpečí, jistota a pojištění nemusí stát velké jmění

Allianz pojišťovna – pobočky

Pokud bychom měli hledat jednoho z největších pojistitelů u nás, pak by jím zcela jistě byla Allianz pojišťovna. Tato společnost funguje v České republice prakticky od jejího vzniku od roku 1993. Nabízí pestré portfolio služeb, z nichž vybíráme především povinné ručení anebo cestovní pojištění či pojištění majetku. V současné době nabízí Allianz pojišťovna pobočky po celé České republice a zákazník si může vybrat z opravdu pestrého servisu. Není problém volit ve velkých městech klidně i větší klientská centra, jež disponují mnohými nadstandardními službami.

Pobočky Allianz po celé ČR

Allianz pojišťovna jakožto jedna z největších pojišťoven v České republice nabízí své služby jak na internetu, tak i přímo prostřednictvím celé řady poboček. Allianz pojišťovna se snaží pokrýt svými pobočkami kompletně celou naši zemi tak, aby měla pobočku v každém z krajů. Zcela určitě není problém se tak obrátit na Allianz v kterémkoli větším městě. V krajských městech jsou pobočky ve všech. Kvalitní komplexně pojatý zákaznický servis je pro Allianz jakousi samozřejmostí, bez které se tato společnost neobejde.

Porovnání pojištění

Porovnání pojistek musí být součástí výběrového řízení na pojišťovnu u každého člověka. Určitě stojí zato vybrat si web uspory.cz, na kterém si pohodlně porovnáte všechny pojistky, jež jsou momentálně na tuzemském finančním trhu k dispozici. Budete tak mít jistotu, že váš výběr pojištění bude maximálně výhodný a korektní. Vše proběhne velmi rychle a nekomplikovaně. Allianz pojišťovna pobočky sice nabídne, ale díky úsporám je nemusíte potřebovat.Chci levnější povinné ručení Chci levnější havarijní pojištění

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více.

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 627 070 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.