Úspory.cz >> AXA pojišťovna - pojištění online

Bezpečí, jistota a pojištění nemusí stát velké jmění

AXA pojišťovna - pojištění online

Pojištění online je dnes jednoznačně moderním hitem, jelikož se jedná o maximálně pohodlnou pojistku se vším všudy. Možnosti pojištění v této podobě nabízí mimo jiné i jedna z nejznámějších tuzemských pojišťoven AXA pojišťovna. Ta je na tuzemském trhu od roku 2008 a jedná se o pojišťovnu nabízející široké portfolio pojištění. Vybrat si můžete jakoukoli pojistku dle vlastní libosti a momentální potřeby. Samotná AXA hovoří o tom, že nabízí více než standard, což je možné klidně potvrdit. AXA pojišťovna pojištění online poskytuje v opravdu rychlé podobě a za několik minut můžete mít například přes uspory.cz uzavřenou pojistku.

Nabídka pojistek u AXY

Nabídka pojištění u AXY je velmi bohatá, což dokladuje mimo jiné vysoké množství pojistek, které si lze uzavřít. Základem portfolia pojištění je samozřejmě klasické pojištění majetku a osob. Vybrat si ale mohou zájemci klidně i pojištění cestovní, a to hned v několika podobách. Nabídka pojistek u společnosti AXA je ale typická i dalšími pojistnými produkty, z nichž bychom mohli vybrat třeba pojištění odpovědnosti za škodu anebo pojištění cestovních zavazedel či další pojistky. V každém případě se můžete pojistit na jakoukoli situaci.

Jednoduchý výběr nejlevnějšího pojištění

Výběr online pojištění nemusí být nijak složitý. Jestliže si nalistujete internetové stránky uspory.cz, budete mít všechny možné pojistky jako na dlani. AXA pojišťovna pojištění online nabízí sice levně, nicméně i přesto je optimální si všechno předem porovnat a pokusit se najít levnější pojistku. Zmiňované webové stránky vám určitě pomohou porovnat všechny pojistky nejznámějších pojišťoven online a pak si budete moci uzavřít přímo z pohodlí domova nejvýhodnější pojištění.

Chci levnější povinné ručení Chci levnější havarijní pojištění

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více.

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 627 070 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.