Úspory.cz >> AXA pojišťovna – pobočky

Bezpečí, jistota a pojištění nemusí stát velké jmění

AXA pojišťovna – pobočky

Jedna z nejmladších pojišťoven u nás je právě společnost AXA. V její nabídce je celá řada pojistek, které se vyznačují vysokou kvalitou. AXA je i přes svou ne až tak hlubokou historii společností, která je spolehlivá a její pojistky mají opravdovou úroveň. Do České republiky vstoupila AXA v roce 2008 a od té doby si AXA vybudovala početnou stálou klientelu. Uzavřít si lze pojištění u AXY nejvýhodněji online například přes portál uspory.cz. Pokud chcete spíše na samotnou společnost AXA, pak poskytuje AXA pojišťovna pobočky, které bez větších problémů nabídnou možnosti jak uzavřít povinné ručení anebo jinou pojistku.

Pojištění u AXY

AXA se řadí mezi společnosti, které nabízejí široké portfolio služeb. Vybírat si tedy lze z celé řady pojistek, jež svými charakteristikami určitě uspokojí požadavky klientů. Základem celé nabídky společnosti AXA je cestovní pojištění přímo na míru, jež se uzavírá jak na dlouhou, tak i na krátkou dobu. Pokud tedy vyrážíte i na krátkou dovolenou, určitě se tato pojistka vyplatí. Zajímavé je i povinné ručení anebo havarijní pojištění. Tyto pojistky se týkají provozu automobilů anebo motocyklů§ na komunikacích v rámci České republiky. Zapomenout bychom neměli ani na pojištění majetku a ostatní pojistky, které se vyplatí.

Porovnání pojistek je důležité

I když se rozhodnete pro pojištění u společnosti AXA, měli byste si všechny pojistky u nejznámějších společností porovnávat. Vybrat si tak lze nejlevnější pojistku, která se momentálně na trhu nachází. Ušetřit tak můžete spousty peněz. AXA pojišťovna pobočky sice určitě nabídne, nicméně ideální je právě porovnání na webu uspory.cz, který nabízí i možnost uzavření si pojištění v online podobě. Poradit se můžete klidně i tady, a to online a zdarma.Chci levnější povinné ručení Chci levnější havarijní pojištění

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více.

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 639 046 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.