Úspory.cz >> ČPP pojišťovna - pojištění online

Bezpečí, jistota a pojištění nemusí stát velké jmění

ČPP pojišťovna - pojištění online

Pojistit se v současné době online není nijak složité. Pojistky přes internet nabízí celá řada společnostní. Zajímavou volbou je určitě ČPP pojišťovna. Jedná se o společnost nabízející různé druhy pojištění již od roku 1995. V roce 1999 začala nabízet Česká podnikatelská pojišťovna povinné ručení. ČPP má za sebou silného partnera v podobě Vienna Insurance Group. Tato velká finanční skupina je schopna poskytnout dokonalé zázemí skvěle fungující pojišťovny. V současné době poskytuje ČPP pojišťovna pojištění online ve výhodných podobách. Podívejme se tedy na konkrétní typy pojistek a také na možnosti uzavření pojistky online.

Pojištění u ČPP

Česká podnikatelská pojišťovna má pestré portfolio služeb. Pojistku si lze uzavřít u této pojišťovny za výhodných podmínek a v jakémkoli provedení. Nejčastěji je u České podnikatelské pojišťovny uzavíráno zejména povinné ručení. Tento typ pojistky je ostatně povinný a musí si jej uzavřít všichni provozovatelé motorových vozidel na komunikacích v České republice. Jinak si u ČPP můžete ale klidně uzavřít i pojištění majetku anebo další druhy pojistek, jež souvisí s každodenními riziky, jež mohou hrozit. Typické je kupříkladu životní pojištění anebo pojištění na cesty.

Porovnejte pojistky a uzavřete pojištění online

Než se rozhodnete pro uzavření jakéhokoli pojištění online, je zapotřebí kvalitní a podrobně porovnat pojistky u několika různých poskytovatelů. Ty dokážou nabídnout zajímavé pojistky za různé sumy. V mnohých případech je možné na povinném ručení anebo na dalších pojistkách hodně ušetřit. ČPP pojišťovna pojištění online poskytuje v zajímavých variantách, nicméně i ty je nezbytné porovnávat. Na webu uspory.cz máte porovnání zadarmo a v rychlém provedení. Ihned tak můžete vědět, která pojistka je nejvýhodnější.

Chci levnější povinné ručení Chci levnější havarijní pojištění

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více.

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 627 070 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.