Úspory.cz >> Česká pojišťovna - pojištění online

Bezpečí, jistota a pojištění nemusí stát velké jmění

Česká pojišťovna - pojištění online

Pojištění v online podobě představuje nejpohodlnější a nejčastěji i nejvýhodnější možnost pojistky, která je v současnosti k dispozici. Určitě není problém zvolit tuto pojistku vždy, když potřebujete kvalitní pojištění, jež proběhne rychle. Například Česká pojišťovna pojištění online dokáže nabízet opravdu v zajímavém provedení a lze si je uzavřít rychle a pohodlně. Na webu uspory.cz má Česká pojišťovna své místo a při výhodném porovnání můžete jasně vidět, jak to z hlediska celkového průběhu pojištění bude vypadat a jaké budete mít možnosti. Pojistka se přitom může týkat čehokoli, co je dnes pojistitelné.

Nabídka pojištění u České pojišťovny

Možnosti pojištění jsou u České pojišťovny opravdu bohaté a není problém vybrat si jakoukoli pojistku dle svého vlastního přání. Výbornou volbou je třeba klasické povinné ručení uzavírané u této společnosti. To nabízí nejen výhodnou cenu, ale také možnosti využití asistenčních služeb a další záležitosti, které se této pojistky jako takové týkají. Výhodné je ale také například cestovní pojištění anebo pojištění majetku či odpovědnosti za škodu, která vám může vlastní nešikovností vzniknout, a mnohé další pojistky.

Porovnání pojistek pomůže

I přesto, že Česká pojišťovna pojištění online nabízí v poměrně zajímavé variantě, bude výhodnější, když si pojistky porovnáte a budete tak mít mnohem lepší přehled o tom, jaké pojištění bude pro vás nejvýhodnější a za jakých okolností jej bude možné uzavřít. Webové stránky uspory.cz nabízejí vynikající možnosti porovnání všech možných pojistek, takže můžete mít prakticky ihned jasno v tom, které pojištění bude pro vás to nejvhodnější.

Chci levnější povinné ručení Chci levnější havarijní pojištění

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více.

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 639 046 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.