Úspory.cz >> Česká pojišťovna – pobočky

Bezpečí, jistota a pojištění nemusí stát velké jmění

Česká pojišťovna – pobočky

Když bychom měli hledat nejtradičnější a největší pojišťovnu v České republice, pak by jí byla bezesporu Česká pojišťovna. Tato společnost je jakýmsi pokračovatelem tradiční v minulém režimu ještě státní Československé pojišťovny. Při demonopolizaci trhu s pojišťovnami, který probíhal od vzniku České republiky v roce 1993, vznikla tradiční společnost s opravdu bohatým zázemím. Ostatně svědčí o tom i fakt, že má Česká pojišťovna pobočky po celé České republice a v případě jakýchkoli nesrovnalostí se můžete obrátit právě tady a zaměstnanci České pojišťovny vám jistě s vašimi problémy pomohou.

Pojistěte se online a využívejte pobočky

Česká pojišťovna ale určitě nepatří mezi společnosti, které by v poskytování pojistek nějakým způsobem ustrnuly a nebyly schopny nabídnout inovativní produkty adekvátní těm ostatním, které jsou momentálně na trhu. Třeba na webu uspory.cz jasně uvidíte v porovnání, že pojistky České pojišťovny jsou skutečně výhodné a je možné se na ně spolehnout. Jestliže budete chtít, můžete si klidně právě tady uzavřít pojištění online a pak využívat třeba to, že nabízí Česká pojišťovna pobočky po celé zemi. Ostatně 3900 zaměstnanců této společnosti a dalších 5600 obchodních zástupců mluví za své.

Porovnání pojistek stojí zato

Hodně důležité je při výběru konkrétního pojištění třeba i u České pojišťovny porovnání všech možných dostupných pojistek, které jsou momentálně na trhu. Vybrat si můžete pojištění dle vlastní libosti. Pokud si ale porovnáte pojistky na webu uspory.cz, pak budete mít jasno v tom, která pojistky bude pro vás ta úplně nejvýhodnější. Vše budete mít zdarma a za několik minut.Chci levnější povinné ručení Chci levnější havarijní pojištění

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více.

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 681 420 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.

;