Úspory.cz >> Cestovní pojištění Amsterdam

Sjednejte si cestovní pojištění u nás

... a kromě skvělé ceny získejte i řadu výhod! Chci výhodné cestovní pojištění

Ročně pojistíme desítky tisíc
spokojených
klientů

Srovnejte nabídky pojišťoven za méně než 2 minuty!

Cestovní pojištění Amsterdam

Cestovní pojištění do Amsterdamu

Na březích řeky Amstel leží malebné město Amsterdam, metropole Holandska. Amsterdam je mezi turisty velmi oblíbeným městem a to z důvodu jeho kosmopolitní a přátelské atmosféry. Město je odjakživa nakloněné umění, a proto je zde velké množství galerií s obrazy světově známých malířů a umělců, jako je například Vincent van Gogh.

Kromě toho je město protkané kanály a zelenými parky, které přímo vybízí k odpočinku a relaxaci. Amsterdam je také proslulý tím, že zdejší obyvatelé jezdí na kole. Díky tomu je ve městě výrazně čistší vzduch, který turisté při svém pobytu ocení. Holandsko je také jednou z malá zemí, kde je možné legálně požívat lehké drogy. Určená místa se nazývají coffeshopy.

V Amsterdamu jsou také oblíbená tržiště, která jsou místem setkávání cizích kultur a tradic. Na jednom místě tak můžete potkat stánky s místními surovinami a produkty, i stánky s exotickými potravinami, na které běžné nenarazíte. Běžně tak můžete ochutnat nejen místní holandské speciality, ale také asyrskou, tibetskou či javánskou kuchyni.

Holandsko a jeho hlavní město Amsterdam každým rokem navštíví stovky českých turistů, kteří jsem jedou za zábavou, kulturou i uměním. Ať už je Vaším cílem cokoliv, neměli byste zapomínat také na ochranu svého zdraví při cestování. A proto nezapomínejte na cestovní pojištění, které se vztahuje na riziko nemocí či úrazů.

Dovolená není bohužel jen obdobím odpočinku a příjemných zážitků. Zdravotní komplikace postihují na dovolených v zahraničí tisíce Čechů, kteří jsou nuceni vyhledat lékařskou péči. Ta je v zahraničí několikanásobně drahá, a proto je cestovní pojištění tak důležité. Za cenu pár desítek korun denně máte zajištěnou úhradu zdravotní péče včetně všech nutných nákladů.

Chci výhodné cestovní pojištění