Úspory.cz >> Cestovní pojištění Barcelona

Sjednejte si cestovní pojištění u nás

... a kromě skvělé ceny získejte i řadu výhod! Chci výhodné cestovní pojištění

Ročně pojistíme desítky tisíc
spokojených
klientů

Srovnejte nabídky pojišťoven za méně než 2 minuty!

Cestovní pojištění Barcelona

Cestovní pojištění do Barcelony

Nejjižněji položeným městem severní Evropy je Barcelona, druhé největší město Španělska hned po hlavním městě Madrid. Barcelona je také hlavním městem oblasti zvané Katalánsko, kterou založily iberské kmeny a je charakteristická vlastním jazykem i dějinami. Barcelonu najdeme na pobřeží Středozemního moře na severovýchodě Španělska.

Kromě toho, že je Barcelona známá díky jednomu z nejlepších fotbalových klubů na světě, se také jedná o kulturní město, které je plné děl světově známého umělce Antoni Gaudího, jehož stavby jsou neskutečně originální. Asi nejvíce populární stavbou je chrám Sagrada Familia, který je dokonce považován za symbol města. Tento chrám stále není dostavěn. Turisté si oblíbili Gaudího muzeum, kde se o tomto umělci dozvědí vše.

Za raritu města je také považováno obří mořské akvárium, v němž je možné spatřit 22 nejrůznějších akvárií, které spojuje podmořský 80 metrů dlouhý tunel. A k nezapomenutelným zážitkům patří také ochutnávka španělské a katalánské kuchyně, které je velmi chutná a pestrá.

Barcelona je oblíbeným evropským městem, které čeští cestovatelé navštěvují po celý rok. Při balení by neměli zapomínat také na cestovní pojištění, bez kterého by vůbec neměli vyrážet za hranice českého státu. Cestovní pojištění je důležitou ochranou našeho zdraví. V případě, že Vás v Barceloně, ale i kdekoliv jinde na světě, postihne nemoc či úraz, bude to právě cestovní pojištění, které Vám poskytne potřebný finanční obnos k úhradě léčby.

Je všeobecně známé, že lékařská péče v zahraničí je velmi drahá, a i drobný úraz může vyjít na několik tisíc korun. Léčbu je však nutné uhradit z vlastního. Pokud ovšem nemáte uzavřené cestovní pojištění, které kryje veškeré náklady související s léčbou, tedy převozy, léky, nutné operace a další.

Chci výhodné cestovní pojištění