Úspory.cz >> Cestovní pojištění Berlín

Sjednejte si cestovní pojištění u nás

... a kromě skvělé ceny získejte i řadu výhod! Chci výhodné cestovní pojištění

Ročně pojistíme desítky tisíc
spokojených
klientů

Srovnejte nabídky pojišťoven za méně než 2 minuty!

Cestovní pojištění Berlín

Cestovní pojištění do Berlína

Hlavní město sousední Německé republiky Berlín je moderní metropolí a druhým největším evropským městem, které nabízí vše od prohlídek velkolepých historických památek, přes moderní výstavbu a vytříbené nákupní boulevardy až po restaurace, bary a podniky, mezi kterým si každý návštěvník najde to své.

Významnými památkami v Berlíně jsou Braniborská brána stojící na náměstí Pariser Platz z roku 1734, budova Říšského sněmu či postmoderní Postupimské náměstí, které je plné vyhlášených kaváren, zábavních podniků a moderní architektury. Historicky důležitým místem je tzv. Checkpoint Charlie, též bývalý hraniční přechod. Po Berlínské zdi a přechodu však zde není nejmenší památky. Dnes se zde nachází pouze kopie původní tabule s nápisem ve čtyřech jazycích.

Část zachovalé Berlínské zdi je nyní nazývaná jako East Side Gallery a je pomalovaná grafikami od různých umělců z celého světa. Za návštěvu v Berlíně také stojí dvě botanické a dvě zoologické zahrady.

Češi to mají do Berlína jen pár hodin vlastním autem a tak sem rádi zavítají v průběhu celého roku i na jeden den. A právě při těchto krátkých návštěvách velmi často zapomínají na cestovní pojištění. Bohužel i v rámci jednoho dne stráveného v cizím městě se Vám či Vašim blízkým může přihodit nějaký menší úraz, a budete muset vyhledat místní zdravotnické zařízení. A to Vás bez cestovního pojištění může vyjít velmi draho.

Cestovní pojištění na jeden den stojí doslova pár korun, a i když jej nevyužijete, což je dobře, cestovní náklady na celý výlet nijak nezvýší. Díky němu však bude cesta výrazně bezpečnější a v případě nutného lékařského ošetření nebude zasažena Vaše peněženka. A věřte, že i menší ošetření by Vás vyšlo na několik set až tisíc korun.

Chci výhodné cestovní pojištění