Úspory.cz >> Cestovní pojištění Dublin

Sjednejte si cestovní pojištění u nás

... a kromě skvělé ceny získejte i řadu výhod! Chci výhodné cestovní pojištění

Ročně pojistíme desítky tisíc
spokojených
klientů

Srovnejte nabídky pojišťoven za méně než 2 minuty!

Cestovní pojištění Dublin

Cestovní pojištění do Dublinu

Dublin, hlavní město Irské republiky, se díky výjimečné georgiánské a viktoriánské architektuře zcela odlišuje od typického vzhledu ostatních evropských metropolí. Svou historickou podobu si zachovává stále a to i přes náhlý rozvoj v 90. letech, kdy irská ekonomika zaznamenala vzestup, který se pozitivně odrazil také právě ve vzhledu Dublinu.

Místní obyvatelé jsou velmi společenští a přátelští a stejně působí i samotné město, v němž se nachází nejvyšší koncentrace všech irských hospod, barů a restaurací. V tomto směru je velmi oblíbená čtvrť Temple Bar, která je považována za centrum noční zábavy. Kromě hospůdek zde najdete extravagantní galerie a kontroverzní divadla. Všude přitom panuje přátelská atmosféra.

Působivá je také magistrála O´Connell, dublinský hrad Castle, nejstarší irská budova Katedrála Kristova, sídlo irského parlamentu či palác The Mansion House, v němž byla v roce 1919 prohlášena nezávislost Irska. Mezi moderní budovy patří z oceli vyrobený Dublinský stožár, který se pyšní výškou 120 metrů.

Cestování je mezi Čechy stále oblíbenější činností a možností, jak poznat jiné země, způsob života i kulturu. Pro lepší bezpečnost je vždy vhodnější cestovat se sjednaným cestovním pojištěním, které poskytuje finanční zajištění pro případy nemocí či úrazů.

Bohužel ani na dovolených se turistům nevyhýbají nepříjemné zážitky v podobě úrazů. Lékařská péče v zahraničí je však několikanásobně dražší, než je tomu u nás. Zaplatit z vlastní kapsy několik desítek tisíc za ošetření zlomené končetiny Vám může zkomplikovat běžný život na několik měsíců i let.

Přitom cestovní pojištění vyjde na pár desítek korun denně a nijak tedy nezvýší náklady na dovolenou. Cestujte bezpečně a s cestovním pojištěním od Úspory.cz.

Chci výhodné cestovní pojištění