Úspory.cz >> Cestovní pojištění Madrid
ve spolupraci s

Otevíráme pro vás Srovnejto.cz za 5

Na zabezpečené stránce vám srovnáme nabídky hypoték.

Přejít hned

Cestovní pojištění Madrid

Cestovní pojištění do Madridu

Hlavní město Španělska Madrid nabízí nespočet turistických zážitků spojených s návštěvou památek, prohlídkou města i společenským a kulturním životem. Madrid je zároveň největším městem této jižní země, a proto se turisté nemusí obávat, že by se zde nudili. Jedná se o rušné město, kde je stále co dělat.

Milovníci historických památek by neměli zapomenout navštívit nejznámější madridská náměstí Plaza Mayor a Plaza de Cibeles, královský palác Palacio real či hlavní ulici Grand Via. Pro vyznavače umění a nejen pro ně jsou určená tři významná muzea - Museo Arqueológico Nacionál, Museo del Prado a nebo Námořní muzeum. Museo del Prado dokonce nabízí vstup zdarma každý den po šesté hodině večerní.

Zajímavostí Madridu je tropická zahrada se želvami, která se nachází na neobvyklém místě v centru hlavního nádraží Atocha. Žádný turista by také neměl zapomenout navštívit některou z místních restaurací a ochutnat nějakou tu kulinářskou specialitu.

Ať už jste v Madridu či jiném evropském městě, prioritou by pro Vás kromě zážitků mělo být také Vaše bezpečí a ochrana zdraví. Tu Vám pomůže zajistit cestovní pojištění, které si snadno sjednáte u kterékoliv pojišťovny či online na Úspory.cz, kde si můžete nabídky na cestovní pojištění pohodlně porovnat.

A k čemu cestovní pojištění slouží? Cestovní pojištění Vám poskytne finanční podporu ve chvílích, kdy Vás postihne nečekaná nemoc či úraz. Vaše pojišťovna uhradí veškerou léčbu včetně souvisejících nákladů, jako převoz do nemocnice, hospitalizace, léky, operace a další. Léčba v zahraničí stojí tisíce, ale cestovní pojištění pouze pár desítek korun denně. Nesnažte se šetřit na důležitých věcech a cestujte bezpečně.

Chci výhodné cestovní pojištění