Úspory.cz >> Cestovní pojištění Oslo

Sjednejte si cestovní pojištění u nás

... a kromě skvělé ceny získejte i řadu výhod! Chci výhodné cestovní pojištění

Ročně pojistíme desítky tisíc
spokojených
klientů

Srovnejte nabídky pojišťoven za méně než 2 minuty!

Cestovní pojištění Oslo

Cestovní pojištění na Oslo

V severní části zálivu Oslofjord leží město Oslo, které je největším a také hlavním městem Norska. Rozlohou je velmi podobné Praze, ale žije zde o polovinu méně lidí. To se však rychle mění a Oslo se díky liberální přistěhovalecké politice rozrůstá každým rokem. V současné době tvoří přistěhovalci dokonce čtvrtinu všech obyvatel.

Celé město je čisté a udržované a ničím nepřipomíná zaprášené ulice ostatních evropských měst. Protéká jím řeka Akerselvat, kterou lemuje široká stezka pro pěší i cyklisty. Centrum města nabízí zajímavé historické památky i moderní stavby. Jednou z nejzajímavějších staveb je Operní dům, jehož design záměrně připomíná ledovec. Za návštěvu také stojí Muzeum norské armády a Vězeňské muzeum.

Ženy zajisté ocení hlavní třídu Bogstadvaien, která představuje jakési nákupní centrum. Po obou stranách ji lemují obchody a obchůdky s luxusním zbožím. Procházku po této dlouhé ulici můžete zakončit v zahradách Královského paláce.

Severské země nejsou Čechy tolik navštěvované jako ty jižní. Stále více turistů však tyto čisté země s jasně daným pořádkem zařazují k plánovaným turistickým cílům. Nejinak je tomu v případě Osla. I přesto, že se jedná o bezpečnou evropskou zemi, není vhodné zapomínat na ochranu vlastního zdraví.

Je zcela jedno, v jaké zemi se nacházíte, protože nemoci a úrazy číhají doslova všude. Není zcela v silách běžného člověka zabránit všemu nepříjemnému, ale vyplatí se být na takové situace připraven. A to platí zejména v zahraničí. Pro případy nemocí či úrazů je určeno cestovní pojištění, které kryje léčbu společně se všemi souvisejícími náklady, jako je ošetření, hospitalizace, převozy i potřebné léky.

Pokud si navíc k základnímu balíčku sjednáte také připojištění, ochráníte nejen své zdraví, ale také majetek. S připojištěním odpovědnosti budete také chráněni před důsledky svých činů.

Chci výhodné cestovní pojištění