Úspory.cz >> Cestovní pojištění Tokio

Sjednejte si cestovní pojištění u nás

... a kromě skvělé ceny získejte i řadu výhod! Chci výhodné cestovní pojištění

Ročně pojistíme desítky tisíc
spokojených
klientů

Srovnejte nabídky pojišťoven za méně než 2 minuty!

Cestovní pojištění Tokio

Cestovní pojištění do Tokia

Japonské hlavní město znají evropští turisté jako Tokio. To však není zcela pravda, protože Tokio je pouze jednou z prefektur, které tvoří fascinující metropoli této asijské země. Najdeme jej ve východní části ostrova Honšú a žije zde na 12 milionů obyvatel! Japonská velkoměsta a Tokio obzvlášť se mohou chlubit opravdu vysokou mírou zalidnění.

Tokio je známé velkým množstvím moderních mrakodrapů, které tvoří business centra. Nachází se zde ale také univerzity, divadla a muzea. To vše činí z Tokia jedno z nejvíce moderních metropolí na světě. Druhou nejvyšší budovu je ocelová věž Tokio Tower, která měří 332,6 metrů, a její stavba byla inspirována Eiffelovou věží v Paříži.

Tokio má také velmi cenné historické památky, kterým dominuje zejména Císařský palác a okolní zahrady. Nachází se zde také všechny vládní budovy a sídla největších japonských korporací. Za návštěvu stojí také místní trhy či nákupní čtvrť Akihabara, které ukazují Tokio v jeho tradiční podobě.

Japonsko patří k zemím, které jsou cestovatelsky velmi lákavé. Zcela rozdílná kultura a způsob života slibují nezapomenutelné zážitky. Aby tyto zážitky byly převážně optimistické, myslete také na svou bezpečnost a nezapomeňte si uzavřít odpovídající cestovní pojištění.

Proč je cestovní pojištění důležité? cestovní pojištění kryje škody, resp. léčbu, v souvislosti s možnými zraněními či úrazy. Češi jsou zvyklí na levnou a přitom kvalitní zdravotní péči, avšak v cizině je zdravotnictví několikanásobně dražší. Bez cestovního pojištění byste léčbu museli uhradit ze svého a to b případě částek až do sta tisíc korun není nic příjemného.

K základnímu balíčku pojištění lze navíc sjednat doplňková připojištění, jako je pojištění majetku, odpovědnosti, adrenalinových sportů apod.

Chci výhodné cestovní pojištění